Як швидко зробити кучері.

Якщо ви хочете змінити свою зачіску і надати своєму зовнішньому вигляду більше запалу, на допомогу прийде завивка. Отримати привабливі кучерики можна не тільки в салоні краси, роблячи довготривалу хімію, але і вдома, за допомогою доступних засобів.
Вам знадобиться
  • - щипці для завивки волосся;
  • - бігуді;
  • - фен;
  • - фіксуючі засоби для волосся.
Інструкція
1
Найлегший і швидкий спосіб зробити кучері - це скористатися щипцями для завивки волосся (плойка). Розділіть волосся на шари, закріпивши верхній на маківці за допомогою шпильки. Від нижнього шару відокремте пасмо 1,5-2 см, збризніть її лаком для волосся і закрутіть на розігріті щипці. Через 1-2 хвилини звільніть пасмо і беріться завивати наступну, поступово переходячи до верхнього шару волосся. Завив все волосся, надайте їм потрібну форму і повторно закріпіть їх лаком.
2
Для завивки волосся існують різні бігуді: Звичайні бігуді (з гумкою, поролонові, бумеранги і т.д). Розділіть волосся на рівні пасма і нанесіть на них фіксуючий засіб. Накрутіть пасма на бігуді і нагрійте їх за допомогою фена. Через 15-20 хвилин розпустіть волосся і ще раз зафіксуйте їх лаком.
3
Термобегуді. Опустіть їх в киплячу воду і почекайте декілька хвилин. Накручуйте пасма по черзі, кожен раз витягуючи бігуді з гарячої води. Зачекайте, поки волосся повністю охолонуть, і розпустіть їх. Зафіксуйте зачіску.
4
Електробігуді по дії схожі з термобігуді, але їх не потрібно опускати в окріп, так як вони мають термічний стрижень. Для їх використання включіть нагрівальний бокс і почекайте, поки загориться світловий індикатор. Розділивши волосся на рівні пасма, накрутіть їх на гарячі бігуді і почекайте 15-20 хвилин, після охолодження зніміть їх і сформуйте зачіску.
5
Завити волосся можна за допомогою одного фена. Для цього вимийте волосся звичайним способом, трохи обсушити їх рушником і нанесіть фіксуючий засіб (пінку або мус). Сушіть волосся на високій температурі, постійно стискаючи їх долонею або накручуючи на пальці. Такий спосіб більше підходить для завивки з ефектом мокрого волосся.
Зверніть увагу
Бігуді і щипці з керамічним покриттям завдадуть вашому волоссю найменшу шкоду.