Як завести камаз взимку.

Двигун сучасного « Камаза » значно надійніше, ніж у більшості легкових автомобілів. Але і з ним час від часу можуть виникати труднощі, що потребують кваліфікованого втручання. Іноді, наприклад, в сильні морози, автомобіль може насилу заводитися. Щоб запустити двигун « Камаза » взимку, використовуйте деякі спеціальні прийоми і хитрості.
Інструкція
1
Перевірте рівень заряду акумуляторної батареї і при необхідності відновите щільність електроліту. У більшості випадків саме порушення в роботі акумуляторів викликають труднощі при запуску двигуна.
2
Навантажите акумулятор невеликим струмом для прогріву електроліту і підготовці до запуску двигуна. Для цього достатньо увімкнути ближнє світло або габаритні вогні.
3
Після підігріву електроліту відключіть фари і все, що може забрати енергію акумулятора (грубку, підігрів сидінь, стекол і так далі). В іншому випадку в умовах низьких температур стартеру може не вистачити потужності для запуску двигуна.
4
Якщо з якихось причин запустити двигун з першої спроби не вийшло, через 15-20 секунд виконайте повторний запуск. Після трьох-чотирьох невдалих спроб дайте акумуляторним батареям можливість відпочити, щоб запобігти їх передчасний розряд.
5
В тому випадку, коли проблема з запуском двигуна виникла після заміни фільтрів паливної системи, перед включенням системи запалювання видаліть повітря, прокачавши її. Для цього відкрийте відповідні штуцери і подайте пальне за допомогою ручної помпи. Проводите процедуру доти, поки з отвору штуцера не буде виставлена паливо без повітряних бульбашок.
6
При опущеною кабіні автомобіля вичавіть до упору педаль акселератора, а потім введіть в дію стартер. Утримуйте педаль акселератора в такому положенні, поки двигун не почне давати максимальні і стабільно рівні обертів. Після входу двигуна в нормальний робочий режим відпустіть педаль.
7
Запускаючи двигун « Камаза » в умовах дуже низьких температур, спочатку від'єднайте робочий елемент повітряного фільтра. Скористайтеся допомогою напарника, щоб створити додаткову тягу повітря в системі. Для цього заздалегідь підготуйте запалений газетний джгут і піднесіть його до воздухозаборнику, одночасно включивши стартер. Дійте при цьому обережно, дотримуючись заходів протипожежної безпеки. При такому форсованому методі двигун, як правило, запускається без проблем.