Як купити насіння петунії.

Садівники на своїх присадибних ділянках вирощують таке багаторічна рослина, як петунію. Вона некапризна, невимоглива, легко виростає з насіння. Це трав'яниста рослина має безліч сортів. У продажу ви можете зустріти кущовий квітка, ампельний. Вирощувати її можна як у відкритому грунті, так і в контейнерах.
Інструкція
1
Перш ніж придбати петунію, подумайте, для яких цілей вона вам потрібна. Наприклад, ви хочете прикрасити нею дачну ділянку. У цьому випадку вам необхідно купити такі сорти, як «Валентина», «Лавина Біла», «Тідан Вейв» або інші. Якщо ви бажаєте посадити петунію в кашпо, придбайте наступні сорти: «Оксамитова троянда», «Балконна суміш» та інші.
2
Якщо ви хочете висадити її у відкритий грунт, виберіть насіння кущового рослини. Квіти повинні бути не великими, так як вони краще відновлюються після рясних опадів.
3
Махрові сорти більше підходять для балконних контейнерів, а ампельні петунії - для підвісних кашпо. Зверніть увагу на те, що написано на упаковці. Якщо ви побачите напис «Ампельна петунія», значить, у вас в руках насіння рослини з рясними і щільними кущами. У тому випадку, якщо на упаковці зазначено «Фортуна», значить, це рослина з довгими батогами. Ці квіти відмінно підходять для квітучих огорож.
4
Якщо ви бажаєте виростити петунію для подальшого збору насіння, уникайте групи «Сурфінія», так як вона розмножується вегетативно і насіння практично не зав'язує.
5
Для любителів крупноцветкових рослин підійде сорт «Тріумф», його квіти виростають до 20 см в діаметрі. Якщо ви хочете виростити петунію з дрібними квітами, виберіть сорт «Фантазія червоний кристал». Якщо бажаєте придбати петунію з приємним ароматів, акцентуйте увагу на сортах із серії «Селебрити».
6
Петунії розрізняються і по забарвлення. Ви можете вибрати як однотонні квіти, так і двокольорові, наприклад, червоні з білою зіркою. Також у продажу є суміші кольорів.
7
Ви можете виростити махрові петунії у себе вдома. Для цього придбайте такі сорти, як «Прима», «Роза пірует», «Соната» або інші. Посійте їх в торф'яні таблетки. Поливайте рослини під корінь, час від часу рихлите і підгодовуйте.