Як швидко зробити ляльку.

Яке розмаїття іграшок можна побачити на полицях магазинів! Однак скільки ще перебуває бажаючих виготовити своєму чаду саморобну ляльку , кожна з яких по праву може вважатися справжнім шедевром. Крім цього, така іграшка несе в собі ще й позитивну енергетику, адже роблять її зазвичай для самого близького коханої людини.
Вам знадобиться
  • - комплект дитячого одягу для набивання;
  • - холофайбер або синтепон;
  • - фабрична голова від ляльки.
Інструкція
1
Ляльку для малюка (неважливо, дівчинка це чи хлопчик) можна виготовити дуже швидко. При цьому така іграшка може стати багатофункціональною, тобто дитина буде не тільки з нею грати. Лялька, виготовлена з м'яких тканин, причому в ріст малюка, буде викликати у нього позитивні емоції, асоціюючись з чимось теплим і затишним, тим більше, що з м'якою іграшкою йому стане не так самотньо в дитячому ліжечку. А ще її можна буде використовувати як подушки.
2
Для виготовлення ляльки знадобиться фабрична голова. Зазвичай у іграшок ламаються в першу чергу місця з'єднань рук і ніг з тулубом, а тому від негідній іграшки позбуваються. Не поспішайте викидати ляльку , особливо якщо у неї дуже миловидне личко. Саме таку голову зручно використовувати для саморобної іграшки. Ще одна з умов - голова має бути чималою, щоб дотримувалися пропорції із знов виготовленим тільцем.
3
Купіть найменший комплект для малюка - штанці з «лапками», кофточку з «рукавичками» і шапочку. Також допустимо використовувати закриті повзунки або легкий домашній комбінезончик. Зшийте складові частини одягу (без шапочки) таким чином, щоб вони мали вигляд одягненого дитини. В області горловини пришийте комір, що нагадує воріт водолазки. Це буде шийка. Зверніть увагу на те, щоб усі місця з'єднань були міцно зшиті - в місцях гудзиків або замків, так як в іншому випадку м'яка «начинка» буде вилазити.
4
Візьміть холофайбер або синтепон і наповніть тулуб, ручки і ніжки ляльки. Зробіть це не дуже туго, інакше іграшка вийде громіздкою. Зверніть увагу на готову голову. Якщо у неї є шия з пазом по окружності, то на вузькому комірі, який буде облягати шию, зробіть кулиску з гумкою. Міцно затягніть і зав'яжіть її в виїмці лялькової шиї. Якщо ж голова без шиї, також можна знайти вихід. На верхню частину вузького ворота від водолазки нашейте круглий валик (нагадує рятувальний круг), туго набийте його синтепоном або ватою. З деяким зусиллям заправте його в лялькову голову. До речі, шия - це єдине місце, яке краще набивати туго.
5
В результаті вийде м'яка лялька, яка не вимагає шиття. Крім цього вирішується проблема з головою, оскільки виготовлення особи - це саме трудомістке заняття. Надіньте ляльці шапочку і пінетки. Тепер у вашого малюка буде дружок, з яким йому стане набагато веселіше. До речі, таку ляльку можна переодягати і в інший одяг.