Як швидко прибрати живіт.

Якщо ви мрієте прибрати відвислий живіт за максимально короткий час, то це можливо при використанні раціонального харчування і фізичних навантажень. Крім того, необхідно пам'ятати про час прийому їжі і її складі.
Інструкція
1
Пийте більше рідини. При цьому скоротіть щоденне споживання кави і чаю до 1-2 чашок в день. З ранку і до вечора бажано випити не менше 1,5-2 л очищеної негазованої води. Якщо це завдання здасться вам важким, пийте стільки води, скільки захочеться. Найкраще замінити нею обідній чай або вечірній кави. Щоранку випивайте 1 стакан води натще відразу після вмивання.
2
Візьміть за правило не їсти приблизно за 4 години до сну. Виняток становить одне зелене яблуко, яким можна перекусити, щоб вгамувати почуття голоду. Уже через пару-трійку днів ви помітите, що живіт потихеньку почне зменшуватися в розмірах, та й весь організм в цілому відчує помітну легкість.
3
Урізноманітніть раціон харчування, обмежте споживання жирних і смажених продуктів. Щоб швидко прибрати живіт , під час кожного прийому їжі вміст тарілки має бути розміром з ваш кулак. Можливо, цей обсяг здасться занадто малим, однак при 5-6-кратному щоденному раціоні він цілком виправданий.
4
Тренуйте м'язи верхнього і нижнього преса не менше 3 підходів в день. Підійдуть будь-які, в тому числі класичні вправи на прес. Наприклад, ляжте на підлогу, підніміть ноги вгору, потім зігніть в колінах паралельно підлозі. Руки зігніть в ліктях, розведіть їх в сторони (долоні повинні стосуватися потилиці). Не опускаючи ніг, піднімайте корпус вгору, намагаючись грудьми дотягнутися до колін. Чи не допомагайте собі руками, стежте за диханням. Повторіть вправу 20 разів.
5
Щоб натренувати нижній прес, ляжте на підлогу, руки витягніть уздовж тулуба. Тримаючи разом, підніміть випрямлені ноги вгору перпендикулярно підлозі. Положення стоп має бути паралельним стелі. Повільно заведіть ноги за голову так, щоб відстань між ними і підлогою становило приблизно 45 градусів. Затримайтеся на кілька секунд, потім поверніться у вихідне положення. За один підхід виконуйте не менше 8 разів.
Позбутися округлого живота мріють багато, але не кожен готовий піти заради цього на відмову від улюблених страв і продуктів. Прибрати живіт можливо і без дієт, але для цього знадобиться багато зусиль і трохи більше часу.
Інструкція
1
Спалюйте жирові відкладення, використовуючи кардионагрузки. Такі види спорту, як біг, плавання, аеробіка впливають на весь організм, змушуючи підвищуватися пульс. Саме це і впливає на спалювання жиру, що нагромадився, чим вище пульс, тим більше і швидше він іде. Займайтеся не менш трьох разів на тиждень для досягнення якнайшвидшого результату.
2
Підвищуйте навантаження поступово, не змушуючи організм працювати на знос. Стресовий схуднення призведе до повторного набору зайвої ваги, і він буде перевищувати позначку, з якою ви почали худнути.
3
Виконуйте вправи на черевний прес. Даючи навантаження цим м'язам, ви зміцните їх і з часом зробите більш рельєфними. За рахунок цього ваш живіт стане плоским і красивим. Практично всі вправи виконуються з положення лежачи на спині. Придбайте спеціальний килимок для занять, і приступайте до виконання.
4
Зігніть ноги в колінах, руки покладіть за голову. Піднімайте корпус вгору, відриваючи верхню частину тулуба від підлоги. При цьому не притискайте підборіддя до грудей, а спину тримайте трохи округленої для уникнення травм.
5
Робіть підйоми корпусу, скручуючи тіло. Тягніть назустріч один одному коліно і лікоть протилежної руки. Така вправа активно задіює бічні м'язи, які відповідають за формування талії і зменшення боків.
6
Працюйте ногами. Вправи, в яких беруть участь ноги, розвивають нижній відділ черевного преса. Саме ця зона найбільш часто є проблемною як у чоловіків, так і у жінок. Лежачи на спині, покладіть руки під сідниці, підніміть ноги на дев'яносто градусів вгору і зачепите їх один за одного.
7
Підтягуйте коліна до грудей, намагаючись не розгойдувати тіло. Потім з того ж положення виштовхуйте ноги вгору, робіть це плавно і повільно для кращого розвитку м'язів і навантаження. Остання вправа дається досить важко, особливо тим, хто тільки почав працювати над своїм пресом.
8
Виконуйте комплекс вправ протягом десяти-п'ятнадцяти хвилин щодня. Для швидкого результату робіть його тричі на день до їди, або через дві години після. Для підтримки живота в тонусі намагайтеся не закидати виконання вправ і кардионагрузки. Займайтеся пару раз на тиждень, і ваше тіло віддячить вас своїм підтягнутим виглядом.
Зверніть увагу
Набагато більш швидкий ефект може бути досягнутий виключно в поєднанні фізичних вправ і правильного харчування. І якщо обмеження в їжі і спорт дадуть вам можливість виглядати краще вже через місяць, то без дієти результатів доведеться чекати набагато довше.
Корисна порада
При активній роботі ви помітите зменшення обсягів живота вже через три-чотири місяці. Якщо навантаження не дають результатів, варто задуматися про відвідини лікаря, так як відсутність поліпшень може свідчити про проблеми зі здоров'ям.