Як увечері не вечеряти.

Існують різні думки з приводу того, чи варто вечеряти вечорами. При цьому люди часто не беруть до уваги ту саму мудрість, яка говорить про те, що сніданок та обід повинні бути досить рясними.
Інструкція
1
Якщо ви задалися метою ввечері не вечеряти, дотримуйтесь вашого рішення, не роблячи собі ніяких поблажок. Ваша цілеспрямованість повинна живити силу волі. Тут важливо знайти одну, а краще декілька ключових фраз, які допоможуть вам утриматися і не з'їсти що-небудь. Наприклад: «Я можу вечеряти, можу не вечеряти. Важливо те, що потрібно тільки мені ».
2
Майте на увазі, що відмова від вечері має бути обґрунтованим. Харчування покликане бути здоровим і збалансованим. А значить, ви повинні щільно снідати і досить поживно обідати, незважаючи на застосування дієти або яких-небудь переваг в їжі.
3
Не спокушайтеся вечерею, навіть якщо перед вами безліч смачних і ароматних страв чи напоїв. Адже ви вже снідали і обідали! Ваша травна система повинна встигнути все переварити і відпочити, щоб наповнити вас силами.
4
Якщо ви відчуваєте, що голодні, випийте склянку води. Як правило, у голодної людини симптом голоду повториться, але якщо ви ситі, ви забудете про їжу. Часто люди плутають голод і спрагу. Якщо все ж голод переслідує вас, переглянете раціон вашого харчування і додайте більш поживні продукти, щоб не вечеряти.
5
Відволічіть себе будь-яким приємним заняттям або невідкладною справою. Цікаво, але коли ви відмовитеся від вечері, то виявите, що з'являється вільний час, який можна використовувати з величезною користю. Придумайте собі нове хобі, займіться фітнесом, танцями.
6
Проведіть вечір в колі друзів. Поставте собі мету насолодитися спілкуванням, а не їжею. Дозвольте собі склянку мінеральної води в разі, якщо вас запросять за стіл.
7
Плануйте своє дозвілля. Тоді ви спокійно відмовтеся від вечері й розширите свій кругозір. Намітьте похід в театр, на концерт, сходіть в кіно. Причому для цього необов'язково потрібен супутник, якщо раптом все друзі виявилися зайняті.