Як включити відображення прихованих і системних файлів.

Певні важливі файли, пов'язані з операційним система Windows, мають додаткові атрибути «Прихований» або «Системний». Це дозволяє захистити деякі файли від випадкового видалення або зміни.
Інструкція
1
Щоб отримати доступ до потрібних файлів через стандартний провідник Windows, необхідно змінити параметри відображення об'єктів. Відкрийте меню «Пуск», натиснувши відповідну кнопку на клавіатурі. Перейдіть в панель управління ПК.
2
Якщо ви використовуєте класичний вид даного меню, виберіть пункт «Властивості папки». В іншому випадку спочатку відкрийте підменю «Оформлення і теми». Тепер виберіть потрібний пункт. Крім того, отримати доступ до описуваного меню можна через провідник Windows. Відкрийте меню «Мій комп'ютер», розгорніть вкладку «Сервіс» і виберіть пункт «Властивості папки».
3
У вікні виберіть вкладку «Вид». Перегорніть вниз з'явився список. Поставте прапорець поруч із пунктом «Відображати приховані та системні файли». Натисніть кнопку Ok.
4
При роботі з Windows Vista відкрийте панель управління і виберіть пункт «Оформлення та персоналізація». Відкрийте пункт «Властивості папки» і виберіть вкладку «Показати». Знайдіть і активуйте пункт, описаний в попередньому кроці. Натисніть кнопку Ok і закрийте діалогове меню.
5
В Windows Seven відкрийте меню «Оформлення та персоналізація». Посилання на нього присутня в панелі управління комп'ютером. Тепер відкрийте пункт «Параметри папок». Відкрийте вкладку «Вид» і перегорніть вниз список в графі «Додаткові параметри».
6
Поставте галочку напроти пункту «Показувати приховані файли, папки і диски». Натисніть кнопки «Застосувати» і Ok. Закрийте вікно налаштувань.
7
Варто відзначити, що існують спеціальні файлові менеджери, спочатку відображають приховані та системні об'єкти. Якщо ви не хочете постійно перемикати даний режим в провіднику Windows, встановіть програму Total Commander. В даному випадку краще використовувати безкоштовну версію цієї утиліти або її аналог - Unreal Commander.