Як провести на дачу інтернет. Який інтернет краще підключити за містом.

Підключитися до інтернету на дачі найзручніше за допомогою USB-модема або використовуючи як модем мобільний телефон. При наявності стаціонарного телефону можна використовувати і виділену лінію DSL, однак цей варіант все ж не так поширений, оскільки далеко не на кожній дачі є стаціонарний апарат.
Вам знадобиться
  • - будь-який тип комп'ютера - настільний, ноутбук, нетбук;
  • - USB-модем;
  • - мобільний телефон з підтримкою GPRS, EDGE або 3G.
Інструкція
1
Насамперед дізнайтеся, чи забезпечується в зоні, в якій распложена ваша дача, покриття мережами GPRS, EDGE або 3G якого-небудь зі стільникових операторів. Дізнатися це можна, зайшовши на їх сайти і подивившись карти покриття або зателефонувавши за довідковим телефоном оператора. Можна також поцікавитися станом справ зі зв'язком у сусідів по дачі. Якщо хто-небудь з них має вихід в інтернет за допомогою мобільного зв'язку, значить, покриття є.
2
Переконайтеся, що ваш мобільний телефон підтримує пере дачу даних у форматі GPRS, EDGE або 3G. Кращим варіантом є підтримка мереж 3G. Перевірте, чи включена ця підтримка у вашому телефоні. Зробити це можна, відправивши СМС на певний номер, який у кожного оператора свій.
3
Придбайте кабель для з'єднання мобільного телефону з комп'ютером і диск для установки драйверів. Можливо, все це у вас вже є, оскільки при покупці телефон повинен бути укомплектований усім цим. У тому випадку, якщо телефон підтримує Bluetooth або має ІЧ-порт, необхідність в кабелі відпадає.
4
Підключіть телефон через кабель до комп'ютера або налаштуйте з ним зв'язок через Bluetooth або ІЧ-порт і вставте диск з ПО в дисковод. Якщо у вас включений автозапуск дисковода, програмне забезпечення почне встановлюватися автоматично. Якщо автозапуск відключений, відкрийте папку з файлами програмного забезпечення та запустіть файл Setup вручну. Дотримуйтесь вказівок установника програмного забезпечення. Спочатку буде встановлений драйвер для кабелю, потім модем підключення.
5
Якщо диска з драйверами немає, скачайте програмне забезпечення для вашого телефону з мережі і встановіть його самостійно. Якщо виникнуть проблеми при самостійній установці, запустіть службу «Телефон і модем», що знаходиться в «Панелі управління», у вікні, виберіть опцію «Модем» і натисніть клавішу «Додати». Надалі прямуєте вказівок майстра-установника.
6
Після установки модему запустите з «Панелі управління» службу «Центр управління мережами і загальним доступом» в Windows 7 або «Мережеві підключення» в Windows XP і створіть підключення до інтернету за допомогою майстра по створення нового підключення.
7
В кінцевому результаті у вас повинен бути встановлений модем і створено мережеве підключення, клацнувши по якому два рази, ви повинні отримати доступ у всесвітню павутину. Налаштування модему здійснюється через «Диспетчера завдань». Мережеві підключення знаходяться в папці мережних підключень. Їх місце розташування потрібно знати для того, щоб можна було внести зміни в їх настройку, якщо такі будуть потрібні. При виникненні проблем всі подробиці налаштувань можна дізнатися у оператора стільникового зв'язку, зв'язавшись з ним по довідковим номером.
8
Найпростішим і зручним способом створення інтернет-з'єднання є використання USB-модема одного з операторів стільникового зв'язку. Все що потрібно, щоб створити з'єднання з мережею - це вставити USB-модема до гнізда комп'ютера. Установка драйверів і налаштування з'єднання здійснюється автоматично. Потрібно лише почекати якийсь час, поки програма встановлення не закінчить свою роботу.
Корисна порада
Створення та налагодження інтернет-з'єднання у різних операторів стільникового зв'язку можуть незначно відрізнятися. На їх сайтах є вся вичерпна інформація по всім тонкощам настройки. Крім цього, оператори ніколи не відмовляють своїм клієнтам у консультації по довідковому телефону.