Як намалювати дитині танк. танки т-34 намальованим простим олівцем.

Хлопчаки цікавляться військовою тематикою. Вони можуть годинами самозабутньо грати в «войнушку», займатися малюванням і моделюванням військової техніки. Виявивши у дитини подібний інтерес, батьки можуть підштовхнути його до захоплення образотворчим мистецтвом, запропонувавши намалювати танк .
Інструкція
1
Оскільки у танк а є багато невеликих елементів, що знаходяться на передньому плані, краще використовувати для його малювання олівець (або кольорові олівці). Тоді зображати об'єкти, розташовані на задньому плані, можна буде цілком, а потім прати ластиком невеликі їх фрагменти для малювання частин, розташованих ближче до спостерігача.
2
Почніть малювання танк а з вежі. Вона має форму усіченого конуса, висота якого набагато менше обох діаметрів. Щоб він вийшов об'ємним, верх зобразите у вигляді овалу, а низ - у вигляді дуги, середина якої звернена вниз.
3
Гармату зобразите у вигляді довгого і тонкого циліндра, що виходить з бічної стінки усіченого конуса. Довжина її повинна бути в кілька разів більше нижнього діаметра вежі. Щоб гармата вийшла розташованої на передньому плані, зітріть частину контура розташованої за нею нижньої дуги.
4
Тепер намалюйте верх корпуса танк а. Зобразіть його у вигляді паралелограма з таким розрахунком, щоб вежа вийшла стоїть на ньому. Гусеницю, розташовану перед спостерігачем, намалюйте цілком (у формі паралелепіпеда), а спереду зобразите її кожух. Друга гусениця розташована з протилежного боку, тому намалювати доведеться лише її передній кожух. Нижні лінії кожухів з'єднайте між собою. Після цього зобразите кілька коліс, по яких переміщається гусениця.
5
Щоб намальований танк вийшов більш схожим на справжній, зобразите над кожним з передніх кожухів по прожектору на невеликих ніжках. З боків від вежі або прямо на ній намалюйте один або два кулемети, а на передній стінці башти - вікно перископа. Також намалюйте три або чотири люка (їх кількість і розташування залежить від моделі танк а). Довершити рисунок зображеннями дрібних деталей: лючков для заправки і техобслуговування, довгою вертикальною антени, елементів динамічний захисту (вони схожі на цеглини, розташовані вертикально). Розфарбуйте танк в захисний колір з плямами мінливої яскравості.