Як намалювати голову собаки. намалювати собаку з квадратів.

Іноді хочеться намалювати портрет собаки не в повний зріст, а зобразити тільки її голову. Для цього вам доведеться вдатися до побудови голови пса точно так, немов ви малюєте портрет людини.
Вам знадобиться
  • Аркуш паперу, простий олівець, ластик, матеріали для роботи в кольорі
Інструкція
1
Приготуйте матеріали для роботи над малюнком. Виберіть - будете ви малювати з фотографії або по пам'яті. У другому випадку для полегшення завдання подивіться в інтернеті різні знімки собак і виберіть породу. Аркуш паперу найкраще розташуйте по вертикалі. Хоча можна намалювати голову і на горизонтальному. В цьому випадку краще всього, щоб вона була трохи зміщена вліво або вправо. За допомогою простого олівця почніть виконувати начерк.
2
Зробіть легкий начерк голови, намітьте морду, вуха, шию. Потім приступайте до детального побудови. Побудуйте голову у формі кулі. Від неї, у вигляді прямокутника, намітьте саму морду (якщо вона витягнута, як у вівчарки). Якщо не надто довга - побудуйте квадрат. Якщо ви малюєте собаку не в профіль, то намітьте на голові серединну лінію, прямо по поверхні кулі і доведіть її до кінчика морди. На її кінці намітьте ніс.
3
На однаковій відстані від серединної лінії розташуйте очі собаки . Далі намітьте вуха. Якщо вони висячі - малюйте їх з овалів. Якщо стоячі - з трикутників. Якщо на шиї мається поводок - намітьте його. З боків носа розташуйте «щічки», з яких у собак зростають вібриси (вуса). Ластиком зітріть непотрібні невидимі лінії і лінії побудови.
4
Виконайте детальну промальовування. Можете почати з очей, будова у них практично таке ж, як і у людських. Далі переходите до самої морді, приділіть увагу носі, особливо ніздрям. Намітьте лінію рота. Можливо, що на вашому малюнку у собаки буде злегка відкритий рот і видно зуби. Попрацюйте над вухами. Якщо знадобиться - зверніться до зображень в інтернеті.
5
Ластиком видаліть непотрібні лінії. Виберіть - будете продовжувати роботу в кольорі або залишите в олівці. У кожному разі, штрихи (мазки) найкраще наносити за формою тіла, по росту вовни. При роботі з фарбами - створюйте спочатку колірні плями. Потім, після висихання, починайте працювати над текстурою. Кольоровими олівцями і фломастерами найкраще відразу ж штрихувати за формою з урахуванням падіння світла і тіні.