Як лікувати синець на обличчі. синець на обличчі лікування.

Шрами прикрашають мужніх лицарів, а ось синяк , навіть на чоловічому обличчі не викликає захоплених поглядів. А вже якщо він з'явився на жіночому обличчі .... Виникає бажання якнайшвидше його вапна.
Вам знадобиться
  • - «Синяк оff», «Троксевазин», «Бадяга 911», «Швидка допомога», «Троксерутин»;
  • - настоянка календули;
  • - свіжі квіти календули, горілка;
  • - аптечний порошок бодяги, перекис водню 3% -ная;
  • - полин звичайний, рослинне масло;
  • - картопля, мед, сіль.
Інструкція
1
Лікування синяк а слід розпочати до його появи, відразу ж після забиття прикладіть на місце травми щось холодне. Це дозволить звузити кровоносні судини і запобіжить скупчення крові під шкірою. Холодової компрес слід тримати протягом 2-3 годин, але обов'язково періодично прибираючи з забитого місця, щоб уникнути холодового опіку. Якщо прикладаєте лід, загорніть його в шматок тканини і не тримайте довше 5-7 хвилин за одне прикладання.
2
Після холодового компресу нанесіть аптечний препарат для зняття запального процесу, типу «Синяк оff», «Троксевазин», «Бадяга 911», «Швидка допомога», «Троксерутин» та ін. Також можна скористатися засобами народної медицини.
3
Якщо в перший день слід застосовувати тільки судинозвужувальні засоби, то на наступний день рекомендується скористатися розігріваючими препаратами, які розширять навколишні кровоносні судини і видалять з пошкоджених накопичилася рідина і кров. Для цих цілей підійде гарячий компрес або спиртові примочки.
4
Візьміть аптечну настоянку календули або спиртову настоянку квіток календули домашнього приготування, намочіть шматок марлі, складений в чотири ряди, накладіть на синяк і зафіксуйте лейкопластиром. Чи не знімайте компрес 1,5-2 години. Процедуру виконуйте 3 рази на день.
5
Якщо є свіжі квіти календули, можна потовкти кілька, помістити їх на шматочок бавовняної тканини, змоченою в горілці, і, приклавши на синяк , зафіксувати лейкопластиром. Компрес слід міняти 3-4 рази на день.
6
Візьміть столову ложку аптечного порошку бодяги, розведіть невеликою кількістю води, а ще краще перекису водню, до консистенції сметани. Накладіть на синяк приготований склад на 15-20 хвилин. Повторюйте процедуру 3-5 разів на день.
7
Полин звичайна є ефективним засобом при ударах і синяк ах. Можна прикладати до синяк у розпарені або свіжі стовчене листя на годину-дві, а краще приготувати полинове масло. Візьміть 50 грамів свежесорванной і подрібненого полину або 25 грамів сухої подрібненої трави, залийте 50 мл рослинного масла. Помістіть на слабокіпящую водяну баню на 2,5-3 години.
8
Знявши з вогню, настоюйте 10-12 годин. Профільтруйте, ретельно віджавши через 2-х шарову марлю рослинний залишок. Розтирайте синяк приготованим маслом 5-7 разів на день. Це дуже сильний засіб, тільки стежте за реакцією організму на полин. Не рекомендується застосовувати полинове масло алергікам.
9
Візьміть картоплину і, зробивши поперечний зріз за величиною синяк а, приготуйте гурток. Намажте його медом, змішаним із сіллю в пропорції 1: 1. Накладіть приготовлену пластинку картоплі на синяк і закріпіть лейкопластиром. Якщо немає алергії на продукти бджільництва, не знімайте компрес протягом дня. На ніч приготуйте свіжий.