Як можна підключити безкоштовний інтернет.

Якщо ви живете в Москві, і вас влаштовує низька швидкість передачі даних, отримати доступ до інтернету можна абсолютно безкоштовно. Для цього доведеться придбати аналоговий модем і підключитися до провайдера Intellin.
Інструкція
1
Зателефонуйте в довідкову службу МГТС по міському номеру (495) 636-06-36. Слідуючи підказкам, добийтеся з'єднання з консультантом. Назвіть свою адресу та ПІБ того, на кого зареєстрований ваш міський телефонний номер. Запитаєте, за яким тарифом ви обслуговуєтеся. Він повинен бути безлімітним. Якщо це не так, від підключення до провайдера Intellin відмовтеся - воно буде зовсім не безкоштовним. Доступ через ADSL забезпечить більшу швидкість і обійдеться дешевше.
2
Якщо ж виявилося, що ви отримуєте послуги міського телефонного зв'язку за безлімітним тарифом, придбайте собі аналоговий модем. В даний час вони зняті з виробництва, тому купити його можна тільки на радіоринку або онлайн-аукціоні. Рекомендується використовувати зовнішній модем, оскільки при зависанні такого приладу його можна перезавантажити, не вимикаючи комп'ютер. Обробка сигналів в ньому повинна бути апаратної, а не програмної, інакше він буде сумісний не з усіма ОС. Також він повинен бути розрахований на швидкість передачі даних в 56 кілобіт на секунду. Модеми на 14 або 33,5 кб/с не купуйте - навіщо додатково знижувати і так невелику швидкість.
3
На відміну від ADSL-модему, аналоговий використання сплиттера не вимагає. Підключіть його безпосередньо до будь-якої вільної телефонної розетки. Пам'ятайте, що під час роботи в інтернеті ваш міський номер буде зайнятий, тому відключайтеся від провайдера, коли ви не сидите за комп'ютером.
4
Для підключення до провайдера Intellin проходити попередню реєстрацію і дотримуватися будь-які інші формальності не потрібно. Використовуйте міський номер (495) 783-60-54 або (495) 580-73-57, логін prosto і пароль darom. Періодично перевіряйте, чи не змінилися ці номери або умови підключення, відвідуючи наступний сайт: http://internetbesplatno.ru/
5
Якщо ви користуєтеся браузером Opera, включіть в ньому режим Opera Turbo. Для цього знайдіть в лівому нижньому куті браузера кнопку із зображенням спідометра і натисніть на неї. Відключається режим тією ж кнопкою. Коли він включений, праворуч від спідометра відображається коефіцієнт збільшення швидкості. Відбувається це за рахунок перенаправлення трафіку через проксі-сервер в Ісландії, погіршення якості зображень і відмови від примусової завантаження Flash-аплетів.
Зверніть увагу
Проводьте підключення кабелів при знеструмленому устаткуванні і знятої трубці на одному з паралельних апаратів. Після завершення робіт покладіть трубку на ньому.
Підключивши до комп'ютера веб- камеру , ви зможете спілкуватися зі своїми друзями в режимі онлайн, бачачи один одного на своїх моніторах. Варто зауважити, що підключення самого пристрою не забере у вас багато часу - встановлення та налаштування камери займає всього кілька хвилин.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, веб-камера, драйвер веб-камери.
Інструкція
1
Перш ніж підключати веб- камеру до комп'ютера, вам потрібно встановити на ПК спеціальне програмне забезпечення. Якщо ви не зробите цього відразу, система просто-напросто не розпізнає підключений пристрій і як наслідок з цього, камера працювати не буде. Потрібне програмне забезпечення (драйвера) ви знайдете в комплекті з виробом.
2
Вставте диск з драйверами веб-камери в дисковод комп'ютера і дочекайтеся його автоматичного завантаження. На робочому столі буде відкрито діалогове вікно для установки програмного забезпечення. Щоб надалі пристрій працював коректно, не міняйте параметрів, які задані інсталятором за замовчуванням. У діалоговому вікні прийміть умови ліцензійної угоди, після чого, натисніть кнопку «Встановити». Як тільки програмне забезпечення інсталюється на ваш комп'ютер, виконайте його перезавантаження. Для цього необхідно відкрити меню «Пуск» і натиснути кнопку «Вимкнення» (Windows XP). У вікні, натисніть кнопку «Перезавантаження».
3
Дочекавшись повторного включення комп'ютера, можна приступити до підключення веб-камери до нього. У більшості випадків подібні пристрої підключаються до ПК за допомогою USB. Після того, як ви виконаєте підключення пристрою до комп'ютера, запустіть раніше встановлений клієнт веб-камери. Якщо ви хочете відключити пристрій, просто вийдіть з програми. При необхідності відео дзвінка необхідно повторно запустити програму.