Як можна створити свою програму безкоштовно.

Зазвичай користувач може знайти в мережі потрібні йому програми. Але в тому випадку, якщо потрібно додаток під якусь унікальну задачу, він опиняється в складній ситуації. В цьому випадку можна замовити програму фахівцеві або спробувати написати її самостійно.
Вам знадобиться
  • - середа програмування Borland C ++ Builder або Borland Delphi.
Інструкція
1
Можливість самостійного написання програми залежить від її складності. Якщо вам потрібна програма, порівнянна по складності з Photoshop або Microsoft Word, шанси на успіх майже нульові. Подібні програми пишуть десятки досвідчених програмістів, впоратися самостійно з подібним завданням практично нереально. Але написати просту програму під конкретну задачу вам цілком під силу.
2
Вам знадобиться програма, в якій ви будете писати код вашої програми. Виберіть Borland C ++ Builder або Borland Delphi. Перша середа програмування дозволить вам писати програми на мові C ++, друга - на Delphi. Мова C ++ більш універсальний, саме на ньому написано багато популярних додатки. З іншого боку, Delphi інтуїтивно зрозуміліший. Почитайте опис цих мов, подивіться листинги написаних на них програм і виберіть той, що вам більше сподобається.
3
Перед тим як почати створювати власну програму , слід навчитися азам роботи з програмним середовищем і познайомитися з основами вибраної мови програмування. Кращий варіант такий: знайдіть в мережі покрокові приклади написання найпростіших програм. Повторюючи описані операції, ви створите кілька простих програм, після чого вже зможете перейти до написання власної.
4
Створення власної програми почніть з опису алгоритму її роботи. Це дуже важливий етап: ретельно розписавши алгоритм, ви істотно скоротите терміни роботи над проектом і зможете уникнути багатьох помилок. Алгоритм програми покроково описує їх нею дії. Структурні блоки малюються на листку паперу у вигляді квадратів, ромбів, прямокутників, розташовуються по вертикалі і з'єднуються між собою необхідними зв'язками.
5
Ретельно проробіть інтерфейс майбутньої програми. Уявіть, як він може виглядати, яким чином ви будете працювати з додатком. Потім здійсніть свої уявлення в життя, відкривши середу програмування і перетягнувши на форму необхідні компоненти. Це можуть бути кнопки, вікна, підписи, елементи прикраси (рамки і пр.). Ви можете міняти розміри форми і всіх елементів, підписувати кнопки.
6
Створивши інтерфейсу необхідно написати залишився код, слідуючи алгоритму роботи програми. Завдяки навчальним прикладам ви вже будете знати, як прописати обробники подій і інші ділянки коду. Не забувайте вставляти обробники помилок - програма повинна знати, як їй чинити у випадку збою, некоректно введених даних і т.п. Якщо цього не зробити, буде відбуватися аварійне завершення роботи програми, що є грубою помилкою програміста.
7
Програма написана, настає етап її тестування. Скомпілюйте програму , запустіть її. Перевірте роботу програми, при цьому виконуйте навіть непередбачені дії - програма повинна бути захищена від будь-яких некоректних маніпуляцій. Усі виявлені недоліки тут же усувайте. Готову програму стисніть будь-яким пакувальником - наприклад, UPX.