Як на ноутбук поставити MAC OS. Як на ноутбуці змінити windows.

Певна категорія користувачів з великим задоволенням змінила би операційну систему Windows на продукт компанії Apple. На жаль, не всі можуть дозволити собі придбати дорогий ноутбук даної фірми.
Вам знадобиться
  • - USB-накопичувач;
  • - образ Mac OS;
  • - Partition Manager.
Інструкція
1
Існує можливість встановити операційну систему Mac OS на ноутбук та інших виробників. Для початку переконайтеся в тому, що ваш мобільний комп'ютер підходить для виконання цього завдання. Основна вимога всього одне: у пристрої повинен бути встановлений центральний процесор фірми Intel.
2
Скачайте образ оригінальний диска операційної системи Mac OS X Leopard 10.5.4 9E25 Retail. Тепер завантажте образ Kismus Hackintosh Tools - LiveDVD і запишіть його на DVD-накопичувач за допомогою програми ISO File Burning.
3
Створіть завантажувальну флешку, використовуючи програми SYSLINUX і USB Disk BOOT Files. Це дозволить вам виконувати необхідні маніпуляції до входу в операційну систему.
4
Створіть на жорсткому диску два додаткових розділу. Розмір кожного з них не повинен бути менше 10 Гбайт. Відформатуйте обидва розділу в файлову систему FAT32 (FAT). Ні в якому разі не залишайте початковий формат NTFS.
5
Скопіюйте образ установочного диска на один з підготовлених розділів. Запустіть утиліту Kismus Hackintosh Tools. Для цього перезавантажте ноутбук і виберіть DVD-привод для продовження запуску. Знову отформатируйте той розділ, на якому буде встановлена операційна система.
6
Тепер використовуйте функцію «Відновлення з образу». Запустіть її і вкажіть шлях до завантажити ISO-файлу, який містить файли Mac OS. Дочекайтеся завершення цієї процедури. Підключіть попередньо створену завантажувальну флешку до USB-порту і перезавантажте ноутбук .
7
Встановіть пріоритет завантаження для даного накопичувача. Після запуску програми з флешки виберіть для продовження завантаження той розділ, куди була відновлена Mac OS. Дочекайтеся запуску нового меню.
8
Виділіть галочками ті компоненти системи, які необхідно буде включити до складу Mac OS. Натисніть кнопку «Встановити» і дочекайтеся завершення даної процедури. Після перезавантаження знову виконайте запуск з USB-накопичувача. Виберіть той розділ, на який ви тільки що встановили систему.
9
Запишіть будь завантажувач, наприклад Chameleon DFE або Bootloader на вінчестер. Це дозволить вам надалі запускати Mac OS без використання флешки.