Як краще завивати волосся.

Завиті волосся надають жіночого образу ніжність і романтичність. Зробити кучері можна в домашніх умовах. Щоб вони вийшли акуратними і красивими, потрібно правильно користуватися плойкою.
Вам знадобиться
  • - плойка;
  • - засіб для укладання волосся;
  • - фен.
Інструкція
1
Зверніть увагу на температурний режим інструменту, щоб не спалити волосся . Регулюйте ступінь нагрівання за наступним принципом - чим тонше волосся, тим нижче температура. Для густих неслухняного волосся ступінь нагрівання повинна бути більш високою. Покриття інструмента для завивки має бути керамічним, тефлоновим або турмаліновим.
2
Оберіть плойку потрібного розміру. Тугі кучері вийдуть якщо накручувати волосся на прилад невеликого діаметру. Хвилясті легкі локони можна отримати використовуючи інструмент великого діаметру.
3
Нанесіть на вологе волосся невелику кількість пінки або мусу, підсушіть їх феном. Якщо ви бажаєте отримати вільну зачіску, засіб для волосся наносити не варто, досить їх вимити і висушити.
4
Розчешіть чисті сухі волосся , заколіть основну масу волосся на маківці, залишивши пасма на потилиці, нанесіть на них термозахисної засіб. Особливо ретельно обробіть кінчики волосся, щоб запобігти їх розщеплення.
5
Відокремте пасмо завтовшки 1,5-2 см і починаючи з кінчиків волосся завивати її на плойку. Щоб не спалити волосся , тримайте її близько 20-30 секунд. Красивим і пружним локон вийде, якщо ви акуратно звільніть закручені волосся , що не розмотуючи пасмо. Таким способом завивати пасма по всій голові.
6
Покладіть волосся в зачіску, використовуючи гель або мус. Стійкі локони вийдуть, якщо волосся
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=eXo86ztu-TY
Зверніть увагу
Не використовуйте щипці для завивки щодня, інакше ви пересушити волосся, і вони стануть тьмяними і ламкими.
Корисна порада
Жінкам з коротким волоссям при завивці краще використовувати плоску гребінець з дерева, її слід докласти біля коріння волосся, потім підняти пасмо і накрутити волосся на плойку. Гребінець в даному випадку захистить від опіку шкіру голови.
Пряме волосся можна зробити кучерявими за допомогою бігуді та плойки. Існує кілька способів для завивки пасом, правильний варіант потрібно підбирати під конкретний тип волосся.
Вам знадобиться
  • Бігуді або термобігуді, плойка або праску для завивки волосся, шампунь, термозахисної засіб для завивки плойкою, лак для волосся, гребінець, затиски.
Інструкція
1
Щоб накрутити волосся за допомогою бігуді, спочатку вимийте голову з шампунем. Злегка висушіть волосся феном до невеликої вологості. Розчешіть дуже ретельно. Зачешіть верхню частину волосся наверх, закріпіть затискачами, щоб волосся не заважали. Відокремте тонку пасмо від волосся знизу і накручуйте її на бігуді у напрямку до голови.
2
Для довгого волосся візьміть довгі бігуді, щоб локон виглядав не скрученим, а хвилястим після їх зняття. Бігуді можна брати різних форм і матеріалів. У такому випадку локони завжди будуть різними, і ви зможете підібрати для себе оптимальний варіант бігуді, завивка якими сподобається вам більше.
3
Коли накрутите всі нижні волосся, таким же способом накручуйте волосся нагорі. В останню чергу накрутите чубок на бігуді великого розміру. Трохи вологе волосся з бігуді потрібно тримати до повного висихання 2-3 години. Прискорити цей процес можна обсушуванні накручених волосся теплим феном. При накручуванні термобігуді на волосся, локони утворюються вже через 20 хвилин після їхнього застосування.
4
У міру висихання волосся акуратно знімайте бігуді. Не розчісуйте, щоб локони зберегли свій вигляд, а розправте їх руками. Злегка збризніть волосся лаком для кращої фіксації локонів.
5
При використанні плойки (гарячих щипців) або прасування для завивання волосся на вимиті пасма слід попередньо нанести термозахисної засіб і ретельно висушити локони феном. Потім дійте за тим же принципом: відокремте верхню частину волосся наверх і накрутіть спочатку нижні волосся. Як тільки накрутите всю нижню частину волосся щипцями, злегка збризніть на них лаком.
6
Приступайте до накручування плойкою верхній частині волосся. Коли будуть готові всі пасма, укладіть локони, як вам більше подобається, і зафіксуйте вийшла зачіску лаком. З накручених волосся можна створювати зачіски, заплітати неміцний косу, заколювати гребенями і шпильками, перехоплювати стрічкою, закріплювати окремі пасма на голові невидимками.