Як включити вбудовану камеру на ноутбуці.

Зараз все більшої популярності набуває візуальне спілкування через інтернет за допомогою вебкамери. Вже існує досить багато моделей ноутбуків, що мають вбудовану камеру . Але при налаштуванні цього пристрою у деяких користувачів виникають проблеми. Для того, щоб включити вбудовану камеру на ноутбуці, виконайте наступні дії.
Інструкція
1
Через меню "Пуск" увійдіть в програму, призначену для управління камерою. Вона зазвичай входить в комплект програмного забезпечення будь-якого ноутбука, в якому вмонтовано камера.Еслі такої програми немає, то скористайтеся компакт-диском, який входить в комплект поставки ноутбука.Еслі в цій програмі камера буде нормально працювати, то вона правильно налаштована, і проблем з ній не повинно бути.
2
Найчастіше на клавіатурі ноутбука є клавіша, за допомогою якої можна включити камеру , тому уважно розгляньте клавіатуру. Зазвичай про призначення функціональних клавіш свідчить їх піктограмма.Еслі клавішу знайти не вдалося, ознайомтеся з документацією, що додається до ноутбука. Така документація знаходиться на компакт-диску в електронному вигляді. Також можна почитати потрібну інформацію на сайті виробника.
3
Оновлення драйверів камери, які також знаходяться на компакт-диску. Якщо потрібна більш нова версія, то можна скористатися сайтом виробника.
4
Можливо, камера просто відключена в BIOS. Запустіть систему і увійдіть в BIOS, відшукайте настройку камери (зазвичай там є слово Cam) і змініть її значення з Disabled на Enabled. Тепер знову запустіть систему, камера повинна включитися. Якщо після проведення вищеперелічених дій камеру так і вдалося включити, то, швидше за все справа в самій камері, вона несправна. В такому випадку слід звернутися в сервісний центр, цілком ймовірно, що камеру потрібно просто замінити.