Як відключити екранну клавіатуру. відключення екранної клавіатури windows 7.

У багатьох Java іграх на телефонах, а також на комп'ютерах є віртуальна клавіатура, що доставляла багатьом користувачам дискомфорт і заважає ігровому і робочому процесу. Природно, у багатьох виникає бажання позбутися цього недоліку. Як це зробити, знають не всі.
Інструкція
1
Щоб відключити екранну клавіатуру , зробіть следующее.Зайдіте в меню і натисніть "Параметри" .Потім увійдіть в "Диспетчер задач" .Далі клікніть "Встановлені програми" .Потім виберіть потрібний додаток і натисніть кнопку Функціі.Виберіте параметри додатки в контекстному окне.Найдіте екранну клавіатуру і натисніть "Відключити" .Натисніть ОК.
2
Для відключення екранної клавіатури в Windows виконайте наступні действія.Зайдіте в "Панель управління" .У вікно пошуку введіть "Компоненти Windows" .Або просто зайдіть в "Програми/Відключення компонентів" .Найдіте "Планшетні ПК - Додаткові компоненти" .Сніміте прапорець, що стоїть поряд з німі.Нажміте ОК.Затем перезавантажте комп'ютер, тепер екранна клавіатура не буде з'являтися.
3
Після проведення вищевказаних дій екранна клавіатура буде відключена. Тепер у вас буде можливість працювати на комп'ютері або грати на телефоні, використовуючи весь екран, адже до цього екранна клавіатура займала його чверть.
Віртуальна клавіатура дозволяє вводити текст без підключеного до комп'ютера фізичного пристрою введення. Дана опція часто використовується на планшетному комп'ютері. Налаштування параметрів екранної клавіатури здійснюється за допомогою «Центру спеціальних можливостей» Windows.
Інструкція
1
Для відключення опції запустите «Центр управління спеціальними можливостями». Для цього ви можете скористатися меню «Пуск» - «Панель управління» - «Центр спеціальних можливостей».
2
У вікні натисніть на параметрі «Включити екранну клавіатуру» для його активації або відключення. При включенні опції з'являється засіб введення тексту, яке являє собою панель з клавішами, аналогічними кнопкам клавіатури. Щоб закрити це вікно, натисніть на значку закриття в правому верхньому куті програми.
3
Якщо ви використовуєте Windows Vista, при включенні екранної клавіатури також активується опція управління через панель повідомлень Windows, яка розташована в правому нижньому куті системи. Натисніть на кнопку екранної клавіатури і клікніть на посилання «Управляти запуском клавіатури при вході в систему», а потім зніміть прапорець з опції «Використовувати екранну клавіатуру». Збережіть зроблені зміни за допомогою кнопки "Ок".
4
Якщо клавіатура завантажується кожен раз при запуску системи, ви можете прибрати її зі списку автозавантаження. Для цього викличте меню «Пуск» і в рядку пошуку програм в системі введіть запит mscofig. Виберіть отриманий результат, запустіть утиліту, а потім перейдіть у вкладку «Автозавантаження» системи. Зніміть галочку навпроти «Екранна клавіатура» і натисніть «Ок» для збереження змін.
5
«Центр спеціальних можливостей» також пропонує велику кількість опцій для активації режимів, що полегшують використання комп'ютера. Крім віртуальної клавіатури, ви можете активувати опцію «Екранний диктор», який озвучує текст, виведений на екран, і описує те, що відбувається в системі. «Налаштування високої контрастності» дозволяє включити відображення елементів на екрані, що дозволяють користуватися комп'ютером людям, що мають порушення зору. Деактивация даних опцій здійснюється також через «Центр спеціальних можливостей».
Корисна порада
Запустити програму управління спеціальними можливостями в системі ви можете також натиснувши на комбінацію клавіш Win і U клавіатури. Клавіша Win розташовується зліва від кнопки Alt.