Як намалювати спанієля. Як намалювати злий собаку.

Незважаючи на те, що існує безліч порід спанієлів, у всіх цих собак є спільні риси, які необхідно відобразити в малюнку. Це довгі вуха, шовковиста шерсть, міцна статура, яскраво виражені надбрівні дуги і витягнутий корпус.
Інструкція
1
Почніть малюнок із зображення тулуба собаки. Воно має витягнуту форму, але при цьому досить міцне і мускулисте. Довжина тіла приблизно в 2,5 рази перевищує ширину грудної клітки спанієля .
2
Зобразіть голову собаки. Її величина приблизно в три рази менше довжини тіла. Зверніть увагу, що шия спанієля досить тонка порівняно з могутньою грудною кліткою, довжина її відповідає розміру голови, поставлена вона не високо, як, наприклад, у доберманів, а трохи нижче. Виділіть розвинені надбрівні дуги приблизно в середині голови. Тім'яна частина голови опукла і досить широка. Морда спанієля витягнута вперед, ніс великий. Характерною особливістю собаки є злегка отвисшие брилі, але вони не так виражені, як, наприклад, у бульдогів.
3
Намалюйте очі. Вони поставлені прямо, досить великі, мають овальну форму. Лінія нижнього століття не провисає, а утворює невелику чуть спадну хвилю.
4
Проведіть допоміжну лінію, що проходить через центр ока і паралельну землі. У точці перетину з тім'ям собаки намалюйте довгі звисають вуха. Їх розмір зіставимо з величиною голови спанієля , вони покриті шовковистою хвилястою шерстю. Форма скругленная.
5
Зобразіть кінцівки спанієля . Передні лапи почніть від самого широкого місця грудної клітки, вони більш тонкі. Задні розведені ширше і мають яскраво виражені зчленування.
6
Намалюйте хвіст. Майте на увазі, що у деяких порід спанієлів він купірується наполовину, в будь-якому випадку він досить товстий біля основи і покритий довгою спадаючої вовною.
7
Приступайте до фарбування малюнка. Спанієлі можуть мати однотонний окрас або бути покриті плямами. Найчастіше зустрічаються чорні, коричневі або руде представники цієї породи. На спині шерсть щільно прилягає до поверхні тіла, а на вухах, хвості, животі і лапах вона струмує. Очі у спанієлів найчастіше коричневі, мова рожевий.