Як найкраще позбутися целюліту.

Апельсинова шкірка або целюліт - одвічна жіноча проблема. З наукової точки зору він є підшкірний шар, змінений до стану кульок і вузликів в результаті порушення кровопостачання жирових клітин.
Інструкція
1
Поява целюліту - це не тільки сигнал про пару зайвих кілограмів на тілі, які необхідно прибрати для досягнення краси і привабливості. Це може бути ще й порушення роботи організму, наприклад, гормональний збій або велика кількість синтетичних речовин, що надійшли разом з їжею. Тому для боротьби з апельсинової кіркою необхідно, насамперед, змінити спосіб життя.
2
Харчуйтеся правильно. Ваша їжа повинна бути збалансованою і корисною. Введіть у свій раціон якомога більше свіжих овочів і фруктів, відварних, парових та запечених страв. Відмовтеся від фаст-фуду, напівфабрикатів і будь-який інший їжі, наповненою барвниками і консервантами. Намагайтеся не вживати газованих і спиртних напоїв. Як тільки ваш організм очиститься від шлаків і шкідливих речовин, покращиться і стан шкіри.
3
Ведіть активний спосіб життя. Намагайтеся більше ходити пішки, забудьте про ліфти, займіться бігом або будь-яким іншим спортом, що дозволяє скинути зайву вагу і зміцнити організм. Не маючи можливості відвідувати тренажерний зал, виконуйте будинку стандартний комплекс вправ, спрямованих на ріст м'язової маси. Наприклад, присідання, скручування тулуба або стрибки через скакалку. Прибравши зайві кілограми і зміцнивши м'язи, ви позбудетеся від того прошарку, де утворюється апельсинова кірка.
4
Робіть масаж. Виходячи з ванни, розімніть шкіру на проблемних ділянках за допомогою спеціальної антицелюлітної щітки або рукавиці. Добре застосовувати при цьому кошти для боротьби з апельсиновою кіркою на основі кофеїну або водоростей. Завдяки масажу ви посилити приплив крові до шкіри, а кофеїн посприяє розщепленню жирових клітин.
5
Якщо дозволяють кошти, пройдіть спеціальні антіціллюлітние процедури в косметичному салоні. В даний час там передбачено багато програм щодо поліпшення еластичності шкіри. Але при цьому не забувайте про спорт і правильне харчування.