Як намалювати флейту. флейта власними руками.

Все предмети, що мають циліндричну форму, можуть бути намальовані шляхом побудови овалів вздовж осі симетрії. За допомогою цієї техніки можна зобразити не тільки вази і колони будівель, але і духові музичні інструменти, наприклад, флейти.
Інструкція
1
Почніть малюнок з побудови допоміжної лінії, відповідної осі симетрії флейти.
2
Позначте на лінії початок і кінець інструменту. Проведіть через ці точки прямі, перпендикулярні осі симетрії. Від обраної довжини флейти залежить висота звуку.
3
Виберіть товщину інструменту. На перпендикулярних відрізках відзначте точки, відповідні половині товщини. Намалюйте овал, що проходить через них.
4
З'єднайте крайні точки овалів з кожного боку від лінії симетрії. Якщо флейта має вставки або блоки в головній частині, намалюйте допоміжні овали більшого розміру. Виділіть ці області поперечними лініями.
5
Якщо ви малюєте флейту поздовжнього типу, зобразите насадку для губ, вона схожа на короткий мундштук і розташовується на одному з кінців циліндра. Такий інструмент схожий на звичайну дудочку з отворами. Якщо ж ви хочете зобразити флейту поперечного типу, скруглите один з кінців і намалюйте отвір для губ на бічній поверхні.
6
Намалюйте отвори на бічній стороні інструменту. На звичайній флейті їх сім на одній стороні і одне на інше. Розмір отворів відповідає діаметру порожнини в інструменті.
7
Майте на увазі, що якщо ви малюєте поздовжню флейту , яку прикладають до губ бічною частиною, вона повинна оснащена клапанами, які відкриваються і закриваються під час гри. Клапани мають круглу форму і кріпляться на ніжці. Зазвичай вони розташовані на одній лінії, але бувають флейти з нелінійним розташуванням клапанів.
8
Зітріть допоміжні лінії.
9
Приступайте до фарбування малюнка. Пам'ятайте, що найпростіші поздовжні флейти виготовляються з дерева і можуть бути пофарбовані в різні кольори. Сучасні інструменти з клапанами виробляють з металу. У кожному разі майте на увазі, що в основі інструменту лежить подовжений циліндр, тому необхідно зобразити на ньому область світла, півтіні і тіні. Виділіть на предметі відблиск і рефлекс.