Як намалювати військову машину. Як намалювати машину на папері.

Не в кожній людині живе художник. Однак у багатьох креативно мислячих людей досить часто з'являється бажання творити, створювати і малювати, зокрема. Чоловіки зазвичай намагаються зобразити військову техніку, наприклад, танки або інші машини.
Інструкція
1
Перш за все, на листі паперу намалюйте довгасту трапецію із закругленими кутами. При цьому так, щоб широка її частина опинилася зверху, а вузька - знизу. Далі, за принципом піраміди, на верху вийшла фігури зобразите ще одну довгасту трапецію, але вже меншої довжини. Нижню її сторону, яка стикається з першої трапецією, продовжите, а кінці загніть вніз.На ній, біля лівого краю, також намалюйте третю фігуру - теж трапецію, проте тепер вже не довгасту. В результаті у вас повинна вийти триярусна пірамідка.
2
Тепер найдовшу, нижню, трапецію повністю заповніть окружностями. При цьому самий крайні з них повинні бути меншого діаметру, ніж попередні. На другий трапеції, на другому ярусі піраміди, з правого боку намалюйте невеликий прямоугольнік.Затем на третій фігурі, самої верхньої частини військової машини, покажіть гармату танка. Для цього з лівого торця трапеції намалюйте півколо - підстава гармати. А її саму зобразите у вигляді витягнутого прямокутника. Далі прорисуйте «гусеницю» танка, до складу якої входять раніше намальовані кола, а також ланцюг, єднальна їх між собою. А деталі, що є нижньою стороною другої трапеції, надайте товщину, провівши жирну лінію.
3
З'єднайте середню і верхню трапецію двома короткими прямими лініями. На корпусі танка, тобто посередині другої трапеції, намалюйте пару невеликих прямокутних деталей - різні кришки та інші технічні атрибути. У передній частині зобразите маленький округлий ліхтар, а на прямокутнику, що знаходиться біля правого боку, накресліть ремені. Розфарбуйте свою військову машину сірим камуфляжним або зеленим кольором. Також додайте в свій малюнок елементи військової символіки на зразок червоної зірки, назви моделі або ж девізу.
Танки, вертольоти, «Катюші» та іншу військову техніку дуже люблять малювати не тільки хлопчаки, а й дорослі чоловіки. Процес цей захоплюючий і вимагає великої уваги і зосередження.
Вам знадобиться
  • Аркуш паперу, простий олівець, ластик, матеріали для роботи в кольорі.
Інструкція
1
Приготуйте альбомний матеріали, потрібні для роботи. Аркуш паперу розташуйте по горизонталі або вертикалі, в залежності від вибору військової машини. Також визначте - будете ви малювати по пам'яті або ж робити копію з іншого зображення. Доречний останній варіант, так як військова техніка має безліч дрібних деталей, упускаючи які можна допустити неточності в малюнку.
2
За допомогою простого олівця почніть виконувати начерк. Легкими штрихами позначте загальну форму машини. Використовуйте в начерку геометричні фігури - прямокутники, квадрати, трикутники, кола для зображення гусениць, коліс, корпусу, кабіни і пр. Важливий момент - якщо ви малюєте техніку в проекції (коли об'єкт видно більш ніж з одного боку), то врахуйте перспективу (паралельні лінії повинні перетнутися «на горизонті»).
3
Почніть промальовування основних деталей, «обтісуючи» геометричні фігури. Закругляйте кути, малюйте віконця, виїмки і пр. Після легкого уточнення пройдіться по малюнку ластиком і зітріть допоміжні лінії.
4
Приступайте до уточнення малюнка. Наприклад, гусениці танка не матимуть рівну поверхню, на них маються щербини. Також додавайте поступово дрібні деталі - віконечка, сітки, фари, засувки і багато іншого. Зверніть увагу, що деякі частини доведеться малювати в перспективі (якщо ваша модель не зображена фронтально). На даному етапі придумайте і накидайте фон - ліс, пустеля, поле військових дій і т.д.
5
Далі виберіть - будете ви закінчувати малюнок у кольорі або ж обмежитеся легкої штрихуванням. В останньому випадку - штрихи наносите за формою машини, в місцях тіні використовуйте перехресну штрихування. Після її нанесення ластиком можете помалювати відблиски на металевому корпусі. Потім підкресліть передній план.
6
При роботі фарбами заливайте спочатку загальним кольором, а далі поступово висветляєтся або затемняйте потрібні місця. Але почніть спочатку з фону. Після нанесення кольору можете використовувати обведення тонким чорним фломастером або гелієвої ручкою, це додасть чіткість малюнку.