Як намалювати грача.

Для того щоб зобразити грача , необхідно розуміти, які характерні особливості будови тіла і оперення відрізняють представників роду воронів від інших птахів, і відобразити ці деталі в малюнку.
Інструкція
1
Почніть малюнок з побудови двох допоміжних овалів, відповідних голові і тулубу птиці. Зверніть увагу, що довжина тіла птаха приблизно в 3 рази перевищує розмір голови. Якщо ви хочете зобразити грача , сидячого не гілці, розташуйте овали один під одним, якщо ж птах ходить по землі і шукає корм, обидві допоміжні деталі повинні знаходитися на лінії практично паралельної землі. Майте на увазі, що розмір дорослої особини досить великий, довжина тіла досягає 45 см, але все ж грач поступається своєму найближчому родичеві ворону.
2
З'єднайте плавними лініями обидва овалу. Намалюйте ущільнення в тому місці, де голова з'єднується з тулубом в районі спини. Якщо голова птиці піднята, окресліть міцну грудну клітку.
3
Прорисуйте голову. Виділіть надбрів'я птиці, на ньому ростуть м'які невеликі пір'ячко. У передній частині голови зобразите потужний дзьоб птаха, його кінчик спрямований вниз. Його довжина порівнянна з розміром голови грача . На дзьобі відсутні пір'я. Відступите від основи верхньої частини дзьоба приблизно третина його довжини і намалюйте ніздрі. Поруч з основою намалюйте круглі очі, вони невеликі, трохи більше отвору ніздрі.
4
Намалюйте крила птаха. Довжина махових пір'їн не дуже велика, в складеному стані вони злегка виходять за тулуб птаха. Напрямок крила збігається з лінією хвоста.
5
Зобразіть хвіст грача . Довжина хвостового пір'я цього птаха становить приблизно 2/3 розміру тулуба. Бічні пір'я хвоста дещо коротший центральних.
6
Виділіть нижню третину допоміжного овалу, відповідного тулуба, з цієї точки почніть малювати ноги грача . Верхня частина покрита невеликими пір'їнками, їх структура схожа з тими, що покривають живіт птиці. Самі лапи позбавлені оперення і закінчуються міцними кігтями, три пальці спрямовані вперед, один - назад.
7
Приступайте до фарбування малюнка. Оперення дорослої особини чорне, має фіолетовий відлив. Дзьоб грача , на відміну від дзьоба ворона, не чорний, а сірий або світло-горіховий. Очі у птаха чорні.