Як знайти бічну панель.

В останніх версіях операційних систем сімейства Windows, а саме в Windows Vista і Windows Seven, з'явилася бічна панель . Вона дозволяє розширити функціональність програмного забезпечення в цілому. На неї додаються віджети і гаджети.
Вам знадобиться
  • Операційна система Windows Vista.
Інструкція
1
Спочатку бічна панель - це нововведення системи Windows Vista, у наступних версіях систем чітких кордонів цього виду панелі вже не існувало, оскільки віджети можна було розміщувати в будь-якому вільному місці. Бічну панель досить швидко знайти на робочому столі вашого комп'ютера: вертикальна прямокутна область, усередині якої розташовуються корисні доповнення (календар, годинник, прогноз погоди і т.д.).
2
Використовуючи різні доповнення, ви можете збільшити функціонал цієї панелі. Наприклад, в правій колонці можуть знаходитися заголовки свіжих новин, одержуваних з інтернету, а також прогноз погоди на кілька днів. Так дана панель стане для вас невеликим інформаційним каналом.
3
Якщо цього додатка на робочому столі немає, отже, його ще не запускали. Тому відкрийте меню «Пуск», клацніть по розділу «Всі програми", перейдіть до списку "Стандартні" і виберіть пункт "Бічна панель Windows». Для постійного її відображення, перейдіть до її налаштувань через контекстне меню, поставте відмітку навпроти потрібної опції.
4
На жаль, не всі повноекранні програми вміють коректно працювати з цією панель ю, деякі просто її перекривають. Щоб цього не відбувалося, необхідно активувати опцію блокування закриття. Натисніть кнопку «Пуск» і перейдіть до аплету «Панель управління». У вікні, виберіть «Оформлення та персоналізація», а потім «Властивості бічної панелі Windows». Поставте відмітку напроти пункту «Бічна панель завжди поверх інших вікон».
5
Після внесення цих змін приступите до додавання корисних доповнень на бічну панель . Це можна зробити як через програмні засоби самої панелі, так і через інтернет-сторінки деяких сервісів.
Бічна панель на моніторі комп'ютера може виявитися хорошим помічником в отриманні необхідної інформації. На ній розташовуються міні-додатки, такі як «Погода», «Курси валют», «Годинник», «Показ слайдів» та інші. Помістивши, наприклад, міні-додаток «Погода» на бічну панель і налаштувавши її на свій регіон, ви будете завжди в курсі, яка погода очікується сьогодні, а також на найближчі дні. Те ж саме стосується курсу валют та іншої інформації.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - бічна панель.
Інструкція
1
Бокову панель можна налаштувати поверх всіх вікон, видалити або додати міні-додатки, вибрати формат годин і так далі. Коли ж в бічній панелі немає необхідності або вона заважає працювати з документами, то її легко відключити.
2
Щоб відключити бічну панель , клікніть по ній правою кнопкою миші. У вікні, виберіть пункт «Закрити бічну панель ». Вона зникне з робочого столу. При цьому ті міні-додатки, які ви помістили на робочий стіл, як і раніше будуть відображатися. Бічну панель також легко знову відкрити, клікнувши правою кнопкою миші по її значку на панелі задач в області повідомлень, яка розташовується в правому нижньому кутку.
3
Якщо бічна панель вам не потрібна, то з неї можна вийти, закривши тим самим всі міні-додатки та видаливши значок бічній панелі з області повідомлень на панелі задач. Для цього в області повідомлень правою кнопкою миші клікніть по значку бічній панелі. У вікні, виберіть пункт "Вихід". Бічна панель буде закрита, а разом з нею і всі додатки, які були встановлені вами на робочому столі.
4
У випадку, якщо потрібно буде обернено повернути бічну панель на робочому столі комп'ютера, зайдіть в меню «Пуск» і «Усі програми». Далі знайдіть пункт «Бічна панель » або Windows Sidebar. Одним натисканням мишки запустіть дану програму. Тепер відкрийте робочий стіл і перевірте наявність утиліти. Також варто відзначити, що дана програма відновлює свою роботу при перезавантаженні комп'ютера, тому можете просто перезавантажити ПК, і все стане на свої місця.
5
В цілому можна сказати, що відключити бічну панель на комп'ютері не складно, також як і включити, головне всі дії виконувати по порядку. Після декількох раз у вас не виникне подібних труднощів при роботі з персональним комп'ютером або ноутбуком.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=5QTUVfdlTNg