Як в'язати малюнок по схемі спицями. Як вив'язувати малюнки на дитячих виробах.

В'язання здавна вважалося одним з найбільш захоплюючих занять і цікавих способів скоротати довгий зимовий вечір. Особливою популярністю користується в'язання на спицях, які дозволяють створити не тільки ексклюзивну річ, але і розвинути моторику рук.
Інструкція
1
Освоюючи в'язання на спицях, початківці умільці стикаються з першою проблемою - як набрати ряд основних петель, без якого неможливо продовжити в'язання. В'язання будь-якого виробу завжди починається з набору петель початкового ряду за допомогою двох з'єднаних між собою спиць. Відміряйте нитку в три рази більше ширини передбачуваного вироби і помістіть її на вказівному пальці лівої, якщо ви правша, або правою, якщо - лівша, рук. При цьому нитка, що йде від клубка, повинна знаходитися між середнім і вказівним пальцями. А її кінець з боку долоні обмотайте навколо великого пальця.
2
Тримайте нитки в долоні, вказівний і великий пальці відведіть в сторони один від одного. У праву (ліву) руку беріть дві спиці і введіть під петлю великого пальця знизу вгору. Далі захопіть нитку на вказівному пальці і виконайте її через петлю великого пальця, яку потім скиньте з нього, а накинуту нитка підтягніть спицями . Так, у вас повинна вийти перша основна петля. Після продовжуйте набір петель: помістіть спиці спочатку під петлю на великому пальці, потім захопіть нитку на вказівному і протягніть її через нитку на великому пальці. При цьому не забувайте рівномірно натягувати нитку на спицях.
3
Також кінець нитки залишайте завжди вільним до 15 см, щоб потім можна було б вплести його в полотно. Якщо ж деталь повинна буде зшивати, то зробіть «хвіст» набагато довше. Для створення більш тонких за якістю виробів використовують набір основних петель в одну нитку. Візьміть одну спицю в праву (ліву) руку і вказівним пальцем протилежно руки накидають петлю на спицю, тим самим набираючи необхідне їх число. Таким чином, маючи ряд основних петель, далі ви з легкістю можете в'язати абсолютно будь-який візерунок.