Як вимкнути переадресацію.

«Переадресація» - це послуга, завдяки якій абонент не пропустить важливий дзвінок або sms навіть в ситуації, коли його телефон знаходиться поза дією мережі. Для відмови від даної послуги передбачено спеціальні номери.
Інструкція
1
Оператор зв'язку «Білайн» пропонує абонентам кілька номерів для відключення переадресації. Кожен з них призначається для окремого виду послуги. Ось приклад: для деактивації послуги, яка працює, якщо ваш телефон зайнятий, відправте Ussd-запит ** 67 * номер телефону #. Щоб відразу відмовитися від декількох видів переадресації, скористайтеся командою ## 002 #.
2
Якщо ви є клієнтом компанії «Мегафон», відключити непотрібну більше послугу зможете двома способами: зверненням до оператора або самостійно. Щоб відмовитися від переадресації за допомогою абонентської служби компанії, зателефонуйте за номером 0500 (дзвінок безкоштовний). Зверніть увагу: здійснювати дзвінки можна не тільки з мобільного телефону, але також і з міського (наберіть номер 5077777). До речі, дані номери універсальні, оскільки вони дозволяють не тільки деактивувати послугу, але і знову підключити її.
3
Для відключення окремого виду послуги «Переадресація» скористайтеся командою ## (код переадресації) # (наберіть її на клавіатурі, натисніть кнопку виклику). Повна відмова можна зробити за допомогою USSD-номера ## 002 #. Код потрібної вам послуги легко дізнатися на офіційному сайті копанні. До речі, пам'ятаєте про те, що процедура деактивації - платна, за неї оператор зніме з вашого балансу суму відповідно до встановлених розцінками підключеного тарифного плану.
4
Абоненти МТС можуть відмовитися від використання послуги «Переадресація» через спеціальні системи самообслуговування, а саме: «Інтернет-Помічник», «Мобільний Помічник» або «Смс-Помічник». Крім того, користувачі завжди можуть зателефонувати за безкоштовним номером контактного центру 8-800-333-0890. Управління послугою доступно і через USSD-номер ## 002 # (завдяки йому ви зможете відключити всі встановлені види переадресації).