Як самому зробити складаний стіл. кутові комп'ютерні столи своїми руками.

Складаний стіл в господарстві - дуже зручна річ. Його можна взяти з собою на природу, тимчасово прибрати за шафу або за диван і дістати в разі потреби. Зробити складаний стіл самостійно можна за вихідні, для цього необов'язково володіти спеціальними навичками стіл яру.
Вам знадобиться
  • - фанера або ДСП для стільниці;
  • - брус 40х20 мм;
  • - кріплення;
  • - лобзик;
  • - дриль;
  • - рулетка.
Інструкція
1
На аркуші фанери або ДСП вначертіте дві однакові деталі стіл ешніци. Розмір однієї деталі повинен бути приблизно 340х500 мм, два кути по одній з довгих сторін закруглите, щоб стіл виглядав акуратно. Накресливши контури деталей і, переконавшись в тому, що всі сторони паралельні і кути рівні 90 ?, випиляєте їх лобзиком.
2
Якщо ви робите стіл ешніцу з ДСП, обов'язково обробіть краю. Для цього купите кромочную стрічку підходящої ширини і приклейте її по торцях, нагрівання праскою або завдавши клей «Рідкі цвяхи».
3
З бруса 20х40 мм зробіть чотири ніжки. Кожна з них повинна бути таких розмірів: загальна довжина 687 мм, один з країв закруглений, а другий зрізаний під кутом 45? (По широкій стороні бруса 40 мм). У заокругленій кінці зробіть наскрізний отвір під болт, на відстані 20 мм від краю, діаметром 6 мм.
4
Щоб капелюшок болта села щільно, додатково зробіть поглиблення на 4-5 мм діаметром 12 мм. Посадка повинна бути дзеркальна, щоб на кожній ніжці болт входив із зовнішнього боку стіл а. На відстані 373 мм від закругленого краю по центру ніжки зробіть ще один отвір.
5
Виготовте чотири поперечини з цього ж бруса. Довжина однієї поперечини 500 мм. По широкій стороні на одному з країв плавно зріжте обидва кута так, щоб вийшла півколо (у центрі на відстані 20 мм від краю також просвердлите отвір), а на іншому краю - тільки один кут.
6
Щоб ніжки стіл а не роз'їжджалися, зробіть поперечини з бруса. Довжина перекладин 380 мм, вам знадобиться дві штуки.
7
Зберіть стіл . Закріпіть поперечини на половинках стіл ешніци так, щоб вони були симетричні. Поперечини йдуть паралельно довгим сторонам стіл а (тобто коротким сторонам двох половинок), попарно з кожної сторони. Відстань між двома сусідніми перекладинами - 40 мм (необхідно, щоб дві ніжки вільно поміщалися між ними).
8
За допомогою болтів зберіть попарно ніжки і закріпіть їх на перекладинах. З'єднайте ніжки між собою і перевірте працездатність саморобного складного стіл а.