Як вивчити китайську мову.

Варто відразу відзначити, що вивчити китайську мову досить складно. А якщо чесно, то не реально. Вивчивши самостійно ієрогліфи, ви все одно, не зможете нею розмовляти. Вивченням китайської мову а варто займатися тільки в тому випадку, якщо ви вирішили стати перекладачем з китайської, якщо у вас намічається серйозна угода і тривалу співпрацю з китайськими представниками, а так само у разі поїздки в Китай для навчання. І найголовніший аргумент - якщо ви вирішили жити в Китаї на постійній основі. Але для виконання наміченої мети вам необхідно докласти зусиль.
Вам знадобиться
  • Словники, книги, газети на китайській мові, інтернет програми для вивчають китайську мову.
Інструкція
1
Вчіть систему романізації китайського мову а (піньінь). Вона пояснює правильне проізношеніе.Обратіте увагу на тону. Китайський мову має мало синонімів, зате у нього багато омонімів.
2
Вивчайте ієрогліфи, застосовуючи систему піньінь з правильною постановкою тонов.Обязательно читайте вголос.
3
Розшукайте партнера по мову у в своєму місті для того, щоб обмінюватися з ним опитом.Еслі в вашому місті не знайдеться такої людини, скористайтеся інтернетом, і спілкуйтеся в онлайн-режимі з людьми, володіють китайським мову ом.
4
Дивіться телепередачі, слухайте радіо на китайському мову е.Уделяйте багато часу письму. Кожен ієрогліф пишіть НЕ менше 10 разів на день, поки не запам'ятаєте його.
5
Вивчіть значення радикалів. Це дасть вам можливість побачити зв'язок, наявну між схожими категоріями слов.Обязательно придбайте словник. Знайдіть програми в інтернеті для вивчають китайську мову , їх допомога досить ефективна.
6
Якщо ви до цих пір обійшлися без репетиторів і курсів по вивчення китайської, і домоглися вже якихось результатів, для заглиблень і відточування знань все ж скористайтеся їхніми послугами хоча б кратковременно.Ізученіе китайського мову а значно полегшить життя тим, хто часто їздить до Китайської народну республіку. Адже в такому випадку не потрібний буде перекладач. Вчити китайський мову - справа не проста, але якщо сильно захотіти, обов'язково все вийде.
Китайським мовою володіє приблизно кожна п'ята людина в світі, незважаючи на те, що він разюче відрізняється від європейських мов. Знаючи китайський, зможете почувати себе впевненіше і комфортніше як при діловому спілкуванні з партнерами з країн Південно-Східної Азії, так і під час екзотичних подорожей.
Вам знадобиться
  • - Зошит;
  • - набір кольорових ручок.
Інструкція
1
При самостійному вивченні китайської мови не завжди можуть принести користь методи, якими ви користувалися при вивченні інших, особливо європейських мов. Китайський має свою структуру і правила. У його граматиці відсутні відмінки, відмінювання, пологи, часи. Вимова також сильно відрізняється. Ця мова багатий незвичайними звуками. Крім того, при порівняно невеликому наборі складів за допомогою різних тонів можна надати кожному з них різний зміст. В російській мові використовується декілька тисяч складів, а в китайському - всього близько чотирьохсот.
2
Пам'ятайте найголовніше правило. Основна і мінімальна фонетична одиниця - склад, якому відповідає один ієрогліф. Пропозиція складається з складів, кількість яких дорівнює числу ієрогліфів.
3
Щоб краще запам'ятати ієрогліфи, задійте якомога більше каналів сприйняття. Зір, м'язова пам'ять при листі, емоції - все це допоможе швидше освоїти незвичайний мову.
4
Скористайтеся комплексної технікою колірної кодування тони. Разом з заучування перекладу запам'ятайте тон, з яким цей ієрогліф слід вимовляти. Для цього використовуйте ручки чотирьох кольорів: зелену, червону, синю і чорну. Запам'ятайте, що за кожною з них закріплений певний тон - від 1 до 4.
5
Доповніть колірне кодування матеріалами. Наприклад, за зеленим кольором закріпіть дерево, за червоним - метал, синьому кольору присвойте лід, а чорному - камінь.
6
Освойте техніку асоціативних ланцюжків по фонемам. Враховуючи, що одному ієрогліфу відповідає тільки один склад, можна провести сортування. Щоб запам'ятати існуючі значення, поряд із звичайним словничком, куди записуєте нові ієрогліфи, заведіть зошит фонем. Використовуючи кольорову кодування, записуйте туди нові ієрогліфи, пов'язуючи їх вимова з іншими ієрогліфами в ланцюжку.
7
Періодично повторюйте нові ієрогліфи вголос. Це допоможе в постановці правильного вимови і звикання до темпу мови. Хороша вправа - повторювати вголос все, що вимовляє китайський диктор по телебаченню, намагаючись максимально точно відтворити його інтонацію.
Зверніть увагу
Ви запам'ятаєте інформацію краще, якщо вона буде продубльована різними способами.
Корисна порада
По можливості вивчайте китайську мову в спеціальних мовних центрах, керуючись величезним досвідом викладачів - носіїв мови.