Як відновити вкладки в Опері. Як встановити панель вкладок в комп'ютері.

Необхідність відновити всі відкриті у вкладках сторінки може виникнути після нештатного завершення роботи Opera, наприклад, в результаті раптового відключення живлення комп'ютера або збою в роботі самого браузера. Спосіб відновлення загубленого залежить від налаштувань браузера, а також від того, що встигло відбутися після цієї неприємності.
Інструкція
1
При черговому запуску після неправильного завершення роботи браузер покаже діалогове вікно, в якому запропонує вам на вибір чотири варіанти відновлення роботи - поставте відмітку напроти пункту «Продовжити з місця роз'єднання» і натисніть кнопку «Запуск».
2
Якщо скористатися варіантом, описаним в попередньому кроці, чомусь не вдалося, і браузер вже запущений, спробуйте «вручну» врятувати інформацію про відкриті в попередньому сеансі вкладках. Вона зберігається в тимчасовому файлі з назвою autosave.win.bak. Щоб до нього добратися, вам буде потрібен менеджер файлів - «Провідник». Запустіть його натисканням клавіш Win + E. Потім розкрийте меню Opera і в розділі «Довідка» виберіть пункт «Про програму». Браузер створить нову сторінку з інформацією, в якій зазначено і розміщення його робочих файлів.
3
В розділі «Шляхи» сторінки «Про програму» знайдіть рядок «Збережено сеанс» і скопіюйте що міститься в ній адресу файлу. Виглядати він може, наприклад, так: D: UsersBananaAppDataRoamingOperaOperasessionsautopera.win.
4
Перейдіть у вікно «Провідника» і клікніть адресний рядок у вільному від тексту місці, щоб отримати можливість редагувати її вміст. Вставте скопійований адресу і приберіть з нього назву файлу (autopera.win), залишивши тільки шлях до папки. Натисніть Enter, і файл-менеджер відобразить об'єкти цієї папки.
5
Видаліть файл autosave.win, а з назви autosave.win.bak приберіть останні чотири знака (.bak). Після цього закрийте і знову відкрийте Opera. Ймовірність того, що присутні в попередньому сеансі браузера вкладки будуть відновлені в результаті цих маніпуляцій, вельми велика.
6
Вкладки можуть виявитися недоступними і через виключення відображення панелі, на якій вони розміщуються. Ця проблема дуже просто вирішується через меню Opera. Оскільки кнопка виклику цього меню в такій ситуації теж не відображається, розкрийте його натисканням клавіші Alt. Потім перейдіть в розділ «Панелі інструментів» і поставте позначку напроти пункту «Панель вкладок».