Як швидко вивчити іспанську. Як швидко вивчити словник по іспанськи.

Іспанська мова належить до групи індоєвропейський мов, а писемність його заснована на латинському алфавіті. На нього говорять у багатьох країнах світу, а в деяких американських штатах він навіть визнаний другою державною мовою після національного.
Вам знадобиться
  • - самовчитель з іспанської мови;
  • - іспано-російський словник;
  • - книги і фільми іспанською мовою.
Інструкція
1
Щоб якнайшвидше оволодіти іспанською мовою, поєднуйте заняття на мовних курсах з самостійним навчанням. Для останнього скачайте з інтернету або придбайте в книжковому магазині самовчитель і виконуйте щодня по одному уроку з нього. Ретельно робіть при цьому всі практичні вправи на граматику.
2
Запам'ятовуйте слова. Щодня складайте для себе список нових іспанських слів і вчіть їх протягом дня. Наступний день починайте з повторення вже вивчених. Щоб вам було простіше і цікавіше це робити, напишіть слова на стікери, які приклейте до предметів їх означає.
3
Вчіть потроху. Не старайтесь запам'ятати величезну кількість інформації за один раз, інакше іспанська вам швидше набридне, ніж ви його вивчіть. Просто кожен день дізнавайтеся щось нове.
4
Читайте літературу. Оволодівши азами алфавіту і граматики, починайте читати тексти іспанською мовою, час від часу збільшуючи кількість прочитаного матеріалу. При цьому не шукайте кожне слово в словнику, а намагайтеся вловити загальний зміст. Час від часу читайте вголос, щоб поліпшити свою вимову.
5
Дивіться фільми. Купіть в магазині або скачайте з інтернету відео іспанською мовою. Добре, якщо вони буде з субтитрами, тоді ви зможете запам'ятовувати цілі речення.
6
Говоріть на іспанському. Вступите в яке-небудь інтернет-спільнота або клуб і листуйтеся з носіями мови, природно, іспанською. А можна також познайомитися в соціальних мережах зі справжніми іспанцями і спілкуватися з ними через Skype. В цьому випадку ви не тільки закріпіть і поліпшите свої знання, а й підійміть рівень вимови.
7
Головне у вивченні будь-якої мови - щоденні заняття. Тоді ви зможете щодня отримувати нові відомості і не забудете старі уроки. Не кидайте навчання на половині і у вас все вийде.