Як швидко розморозити тісто. Як розморозити тісто дріжджове.

Деякі господині в цілях економії часу на приготування їжі, купують вже готове тісто в магазині, яке найчастіше буває замороженим. Тому необхідно знати, як правильно і швидко його розморозити.
Інструкція
1
Одним із способів розморожування тесту є приміщення його на нижню полицю холодильника. Воно буде готове до використання через 10-12 годин.
2
Дістаньте тісто з упаковки, викладіть на обробну дошку або силіконовий килимок і залиште розморожуватися при кімнатній температурі протягом 4-5 годин.
3
За більш короткий проміжок часу ви можете розморозити тісто , поклавши його в поліетиленовий пакет і опустивши в теплу воду.
4
Разморозьте тісто за допомогою мікрохвильової печі. Для цього помістіть його туди і виберіть режим «розморожування». Якщо ваша піч не оснащена такою функцією, встановіть потужність 80-100 ват. Тісто періодично перевертайте і стежте, щоб воно не нагрілося.
5
Найбільш безпечними методами, які не вплинуть на позитивні якості тесту, є природні способи розморожування - в холодильнику або при кімнатній температурі. Тому постарайтеся не користуватися мікрохвильовою піччю і теплою водою в цих цілях.
6
Температура зберігання замороженого тіста в морозильній камері повинна бути не вище - 18 градусів. Тільки в цьому випадку його можна буде використовувати для приготування протягом 3-6 місяців.
7
Ніколи не заморожувати тісто повторно, навіть, якщо ви його не повністю використали.
Корисна порада
Купуйте заморожене тісто тільки в тих магазинах, в яких передбачені спеціальні умови для зберігання цього продукту. При виборі тесту зверніть увагу на ступінь його заморозки. Напівфабрикат повинен бути дуже твердим, тоді є ймовірність, що зберігається він при необхідній температурі і не піддавався розморожуванню. Крім того, якщо на продукті присутні будь-які здуття, відмовтеся від такої покупки, швидше за все, тісто було заморожено вдруге. Купуйте даний продукт тільки у перевірених та зарекомендували себе.