Як визначити сигналізацію по брелка.

Купівля позичена автомобіля, на якому вже встановлена сигналізація, може створити ряд певних проблем. Якщо попередній власник авто не залишив вам ні документів, ні інструкцій до сигналізації, то визначити дану модель, режим роботи та функції можна за допомогою брелока.
Інструкція
1
Найлегший спосіб для з'ясування моделі сигналізації по брелка - це вивчення спеціалізованого інтернет-сайту, на якому є картинки брелків різних систем сигналізації. Запустіть ваш браузер, в пошуковій системі «Яндекс» або Google, введіть текст. Наприклад, «Фотографія брелка сигналізації». Натисніть на кнопку «Пошук». Відкриється сторінка з назвами сайтів, на яких розташовані цікавлять вас фотографії. База картинок на таких сайтах поповнюється щодня.
2
Якщо ви виявили схожий брелок на картинці, і він повністю збігається з вашим, значить, вам вдалося визначити модель сигналізації за наявною інформацією на сайті. На багатьох ресурсах можна задати певні параметри для пошуку, сортувати який Вас предмет за різними категоріями. Наприклад, наявність світлодіода, ЖК дисплея, розташування кнопок.
3
Вивчіть ваш брелок. Якщо немає інтернету під рукою, огляньте з усіх боків сигналізатор. Часто виробники вказують модель та ідентифікаційний номер на корпусі брелка. В більшості випадків це дрібні букви, розташовані на боковині. Якщо дана інформація не вказана, то ви можете визначити модель за конструктивними особливостями. Особливий і неповторний дизайн є відмінною рисою багатьох виробників. Великий розмір і гладке, мармурове покриття говорить про те, що дана модель сигналізації належить компанії Pharaon. Форма брелка, схожа з силуетом мангуста, вказує на виробника фірми Mangoose. Фірма Sirio Tank випускає моделі, схожі на вежу танка, а компанія Cobra - брелки, відповідні роздутому каптуру змії.
4
З'ясувати, якої моделі ваш брелок сигналізації, найлегше, використовуючи інтернет. Там можна дізнатися, які функції та режими є у вашої сигналізаційної системи і як їх включити. Запишіть знайдену інформацію, щоб більше не виникало таких проблем.