Як отримувати задоволення від навчання.

Провчившись вже пару років в інституті, ви стали помічати, що все з великими труднощами виганяєте себе з дому на пари, а сесії і зовсім стали для вас чимось нестерпним. І начебто на свій факультет ви чинили з великим бажанням отримати конкретно цю спеціальність. Однак все частіше ви замислюєтеся про те, як повернути задоволення від навчання. І це можна зробити, не сумнівайтеся.
Вам знадобиться
  • - книги;
  • - конспекти.
Інструкція
1
Згадайте, що рухало вами, коли ви подавали документи на вступ на даний факультет. Навіть якщо вам порадили батьки, напевно ви і самі мали право висловити свою думку. Постарайтеся повернути ту мотивацію, яка допомагала вам в перші дні навчання. Адже найскладніше - влитися в студентське життя, так як це абсолютно новий спосіб життя. Ну а тепер, коли ви вже цілком "свій" цього студентському братстві, вам всього лише потрібно допомогти самому собі не вчитися через силу, знайти проводи отримувати задоволення від нових знань.
2
Зрозумійте, що все ваше життя - це засвоювання нової інформації. Інша справа, що якась інформація нам найбільше цікава, а якась абсолютно не приваблює. Якщо, провчившись на своєму факультеті рік або два, ви прийшли до висновку, що професія вас абсолютно не цікавить, не втрачайте часу далі. Адже диплом - це не просто корочка. Отримана вами спеціальність може визначити вашу долю. Навряд чи вам хочеться все життя пропрацювати на ненависній роботі. Краще втратити пару років, ніж всі тридцять.
3
Організуйте свої навчальні години так, щоб вам було комфортно навчатися. На парах намагайтеся вникнути в те, що говорить викладач. Часто студенти ставляться до занять так, немов на них безумовно не може бути нічого цікавого і вбивають час, граючи в "Морський бій" або просто листуючись з сусідом по парті. Однак спробуйте уважно послухати викладача, можливо, ви даремно раніше витрачали час даремно.
4
Повторюйте пройдений матеріал будинку. Регулярні заняття допоможуть зробити так, що вам не доведеться надолужувати пропущене за добу до іспиту. А це, в свою чергу, додасть вам впевненості в собі і підніме настрій. Отримувати гарні оцінки завжди приємно, багато людей по натурі перфекціоністи. Не відмовляйте собі в цьому задоволенні. Адже якщо ви станете отримувати хороші оцінки, у вас з'явиться і подальша мотивація вчитися, і задоволення від навчання.