Як збільшити картинку при натисканні.

Бувають випадки, коли на сторінці сайту потрібно розмістити превью зображення. Картинка, виставлена в режимі попереднього перегляду, збільшується при натисканні, і у користувача з'являється можливість розглянути всі питання, що цікавлять його деталі. Існує кілька способів зробити таке превью.
Інструкція
1
Завантажте зображення на сторонній фотохостинг і вставте на свій сайт потрібне посилання. Зайдіть на сторінку відповідного вам обмінника, і, використовуючи відповідні кнопки, вкажіть, звідки буде завантажено зображення: з мережі інтернет або з вашого комп'ютера. У першому випадку скопіюйте посилання на зображення з адресного рядка у вікні браузера і вставте її в призначене поле на фотохостингу. У другому випадку натисніть на кнопку «Обзор» і вкажіть директорію, в якій знаходиться ваша картинка на комп'ютері. Натисніть на кнопку «Завантажити» і дочекайтеся закінчення операції.
2
Для того щоб ваше зображення можна було збільшити по кліку миші, скопіюйте посилання, що знаходиться в полі «Прев'ю» («Попередній перегляд», «Збільшення по кліку»), і вставте її на свій ресурс. В якості альтернативи таким підписам можуть бути при наведені різні варіанти розмірів картинки. К при міру, для повного розміру зображення може стояти значення 600х450, а для превью - 200х150.
3
Інший варіант: відкрийте для редагування сторінку свого сайту. У групі «Зображення» на панелі опцій натисніть на кнопку «Обзор» і вкажіть шлях до зображення, збереженого на вашому комп'ютері. Якщо хочете завантажити відразу кілька картинок, натисніть потрібну кількість разів на значок [+] і повторіть операцію для кожного зображення. Для кожної завантаженої картинки буде створений код ($ IMAGE1 $, $ IMAGE2 $ і так далі). Він з'явиться правіше від кнопки «Обзор» в окремому полі, вставте цей код в потрібне місце сторінки.
4
Правее від поля з кодом стануть доступні для редагування поля з роздільною здатністю зображення у вигляді превью. Вкажіть, якої висоти і ширини повинні бути ваші картинки в режимі попереднього перегляду. За бажанням можете додатково змінити дані в групі «Максимальні розміри повного зображення». Натисніть на кнопку «Зберегти». Розміщення таким способом превью збільшуються при натисканні в новій вкладці. Якщо хочете, щоб зображення можна було збільшити, не йдучи зі сторінки, вставте на сайт відповідний скрипт.