Як запалити zippo.

Перша Zippo вперше побачила світ в 1933 році, і ось уже близько ста років «запальнички, які не згасаючі на вітрі» є символами надійності і атрибутами класичного чоловічого стилю. Найчастіше, якщо творцям кінокартини потрібно підкреслити брутальність героя, в його руках опиняється саме Zippo. Варто згадати хоча б такі культові фільми, як «Індіана Джонс», «Кримінальне чтиво», «Міцний горішок». Але володіти Zippo мало, потрібно вміти її ефектно запалити.
Вам знадобиться
  • - бензин для заправки;
  • - гніт;
  • - кремінь.
Інструкція
1
Zippo ніколи не загориться, якщо ви не подбаєте про неї заздалегідь. Ці запальнички завжди надходять у продаж незаправлений, тому перед використанням вам слід витягти з неї вставку з кременем, перевернути його «вверх ногами», підняти повстяний блок і залити в схожий на вату матеріал всередині спеціальний бензин. Він повинен просочити «вату», але не перелитися за краї паливної камери. Дайте рідини вбратися, закрийте повстяним блоком і вставте блок назад у футляр. Періодично перевіряйте, скільки залишилося бензину в блоці, і доливайте в міру необхідності.
2
Також стежте за станом гніту. Якщо він став занадто чорним, витягніть його вгору щипцями або плоскогубцями і відріжте потемнілу частину. Верхній відрізний край гнота повинен знаходитися врівень з краєм «труби». Одного гнота вистачає на 3-4 місяці регулярного використання. Заміні в Zippo підлягає і кремінь, перевірити його найпростіше - поки кремінь дає іскру, він надійний. Переконавшись в готовності запальнички, можна навчитися витягувати з неї полум'я одним з безлічі (а їх існує близько 50) способів.
3
Найпростіший спосіб полягає в тому, щоб взяти Zippo в вашу домінантну руку, обхопивши її пальцями так, щоб великий протистояв все іншим і знаходився по ту сторону від шарнірів на кришці. Цим пальцем ви і піддягаємо кришку, а потім, розмістивши його на коліщатку кременю, швидко повертаєте його вниз. Як тільки з'явиться іскра, загориться полум'я.
4
Після декількох тренувань ви можете запалювати Zippo способом, що має назву Double Flip. Він відрізняється від описаного вище тільки тим, що практикуючись ви домагаєтеся того, щоб з боку ті два рухи, якими ви відкидаєте кришку і обертаєте кремінь, зливалися в одне плавне і безперервне.
5
Є кілька способів, які називаються Butterfly - «Метелик». Найпростіший з них полягає в тому, щоб взяти запальничку як сірник, розташувавши пальці по довгій стороні корпусу, при цьому шарніри на кришці повинні «дивитися» в підлогу. Різко опустіть зап'ясті вниз і потім також підніміть вгору. Кришка на запальничці повинна відкинутися сама собою. Вибийте іскру з кременя великим пальцем тієї руки, в якій ви тримаєте запальничку.
6
Спробуйте запалити Zippo ковбойським способом. Він спрацює тільки в тому випадку, якщо на вас надіті джинси. Візьміть запальничку як описано вище, але так, щоб кришка відкривалася у напрямку до вас. Відкиньте її пальцями. Різким рухом проведіть кременем по стегну, обтягнутого грубою тканиною. Воно повинно бути спрямоване спочатку вниз, а потім різко вгору. Придивіться, як це роблять ковбої в улюблених вами вестернах.