Як навчитися швидко кататися на ковзанах. Як кататися на роликах швидко.

Одним з популярних сімейних видів спорту є катання на ковзанах . Причому навчитися кататися на ковзанах ніколи не пізно. Адже при катанні на ковзанах людина багато рухається, знаходиться на свіжому повітрі, у нього поліпшується постава, координація, рухи стають більш виразніше і пластичнее. Можна досить швидко навчитися кататися на ковзанах .
Інструкція
1
Навчіться переносити вагу тіла з однієї ноги на іншу, і вчасно згинати ноги перед тим, як вийти на лід. Для цього потрібно виконати наступні вправи: 1. Покладіть руки за спину і щільно притисніть їх до тулуба, коліна і ступні разом. Зігніть ноги в колінах і нахиліть тулуб до 45 градусів відносно статі. Зробіть пару присідань. Змінюйте висоту посадки для того, щоб знайти зручну для себе позу.2. Початкове положення таке ж, як і в попередній вправі. Відводите по черзі ноги (приблизно на довжину вашого кроку) спочатку в сторони, а потім назад, при цьому злегка згинайте їх в коліні і ставте на носок.
2
Ходіть частіше на п'ятах, шкарпетках, зовнішніх склепіннях стоп, випадами лівим і правим боком, скрестно і «гусячим» кроком.
3
Починайте кататися на ковзанці, де катається мало людей.Прі виході на лід стежте, щоб шкарпетки були розгорнуті назовні. Це необхідно для устойчівості.Попробуйте зробити кілька кроків, поставте леза паралельно і спробуйте проїхатися.
4
Намагайтеся корпус нахиляти вперед.Освойте посадку ковзаняра, тобто навчитеся кататися на зігнутих ногах.Следіте за тим, щоб голова при катанні була піднята, а погляд спрямований вперед на 10-15 м.
5
Намагайтеся ковзати по льоду, а не бежать.Учітесь робити однакові по довжині, рівні кроки. До кінця використовуйте кожен шаг.Делайте кожен новий поштовх плавним і легким, але при цьому намагайтеся не втрачати скорость.Не забувайте переносити тяжкість корпусу при поштовху на ковзаючу ногу.
6
Слідкуйте за тим, щоб при катанні НЕ підверталися ноги, по льоду повинні ковзати ковзани, а не ранти ботінок.Научітесь правильно робити повороти. Всі повороти повинні здійснюватися вліво. Трохи нахиліть вліво корпус, потім перенесіть на ліву ногу вага і поставте її на зовнішню сторону леза. Потім підніміть ногу і плавно поставте її попереду правої, перекрещивая нею ззаду праву ногу.
7
Намагайтеся не підстрибувати на поворотах і тримати ноги весь час согнутимі.Научітесь гальмувати: просто зробіть внутрішнім ребром ковзана упор в лід, можна також гальмувати задником конька.Самое головне, запасіться терпінням і приготуєтеся багато падати, без падінь навчання не обійдеться . Але коли ви навчитеся кататися на ковзанах , зрозумієте, що не дарма мучилися. Це справжнє задоволення.