Як розкрутити фотографа.

Кількість професійних фотографів з кожним роком стрімко зростає. Проте вибрати професіонала, поєднала майстерність і творчий підхід, вельми нелегко. Саме тому розкрутка фотографа повинна підкреслювати його відмінні риси на тлі конкурентів.
Інструкція
1
Створіть якісне портфоліо. Викладіть в нього найкращі роботи, об'єднавши їх за певними критеріями (діти, весілля, природа і т.д.). Постарайтеся продемонструвати власний «почерк» роботи: цікаві ракурси, якісну пост-обробку, креативні композиційні рішення. Портфоліо повинно бути як в електронному варіанті, так і у вигляді готових фотографій.
2
Зробіть персональну інтернет-сторінку фотографа . Сьогодні багато потенційні клієнти вибирають майстра через інтернет, переглядаючи відповідні сайти. Створіть повноцінний і інформативний портал, який зміг би залучити аудиторію. Вкажіть всі свої переваги: умови роботи, наявність студії, можливі додаткові послуги для організації фотосесій.
3
Продвигайте фотографа за допомогою соціальних мереж. Створіть групу або профіль, куди ви зможете запрошувати «друзів». Перед тим як відправити запрошення, вивчіть сторінку потенційного клієнта. Постарайтеся вибирати тих, хто цікавиться фотографією, викладає у себе на сторінці цікаві знімки, встановлює в якості головного професійне фото. Втім, для швидкої розкрутки ви можете запрошувати до групи майже всіх. Ваша мета в даному випадку - зробити відомим ім'я фотографа .
4
Намагайтеся розширювати коло спілкування. Відвідуйте всілякі заходи, виставки, концерти. Укладіть договір з інтернет-порталом або друкованим виданням, що публікує світську хроніку. Поступово ім'я фотографа стане відомим у відповідних колах.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=N2WPMMuniJc
Зверніть увагу
Не варто робити ставку на традиційну рекламу. Оголошення, відеоролики, модулі в пресі - подібні методи навряд чи сприятимуть ефективній розкрутці фотографа.
Корисна порада
Розгляньте можливість відкриття курсів фотографії. Так ви в найкоротші терміни зможете перейти в розряд професіоналів своєї мистецтва.
Твіттер з'явився і стрімко завоював світ. Тепер багатьох займає питання, як розкрутити твіттер і набрати фоловерів? Як і в інших видах розкрутки в інтернеті, тут існують чорні і білі способи.
Вам знадобиться
  • аккаунт в твіттері
Інструкція
1
Пишіть корисне і цікаве. Цікаві твіттери люди фолловять самі? без зусиль з боку авторів.
2
Спілкування - основна рушійна сила сучасних соціальних мереж. Твіттер - не виняток. Відповідайте тим, хто згадує ваш твіттер, навіть якщо не фолловіть цих людей.
3
массфолловінг - популярний і дієвий спосіб у всі часи, що дозволяє розкрутити твіттер безкоштовно. Потрібно додавати всіх підряд або шукати за інтересами. Якщо це робиться вручну, то краще всього вибирати тих, у кого приблизно однакова кількість фолловерсов і фолловингов, тобто ці люди читають тих, хто читає їх. Тих, хто не став фолловить у відповідь, потрібно не забувати час від часу видаляти. Ручний массфолловінг - це сірий метод розкрутки, що не рекомендований, але частий. Те ж саме, але за допомогою програм - вже відноситься до чорних методів розкрутки.
4
Хештег #ff_ru, що означає follow friday. Це тег створений спеціально для того, щоб по п'ятницях люди переглядали стрічку з цього тегу і додавали звідти всіх, хто їх зацікавив. З цим тегом можна рекламувати цікаві акаунти або просто додати тег в кінці свого цікавого повідомлення, розраховуючи, що вас зафоловив, прочитавши його. І ще один популярний хештег #sledui, працює за тим же принципом.
5
Вкажіть на видному місці свій твіттер-аккаунт на своєму сайті, блозі, в якості інформації на сайтах Вконтакте і Фейсбук. Багато друзів і випадкові відвідувачі зможуть додати вас.
6
Твіттер можна рекламувати точно також, як і будь-який інший ресурс. Залишайте посилання на свій твіттер в тематичних обговореннях. Підпис на форумі може містити в собі нік в твіттері. Обговорення Вконтакте і на Фейсбуці - теж відмінне місце для реклами.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=lfWCl_43V_Q
Зверніть увагу
Краще не надто активно рекламувати твіттер в обговореннях Вконтакте і на Фейсбуці, якщо акаунти там вам дороги. За спам профіль можуть заблокувати.