Як носити руни.

Руни - це букви древнегерманського алфавіту. З ужитку вони вийшли після введення латиниці. Проте досі існує переконання про таємничу силу рунічних символів. Їх часто використовують провісники і цілителі в магічних ритуалах. Для захисту, підтримки здоров'я, розвитку здібностей людини руни рекомендується носити у вигляді талісмана або амулета.
Вам знадобиться
  • - плоский камінь;
  • - кора або частину стовбура дерева;
  • - тонка металева пластина;
  • - ніж або товста голка;
  • - наждачний папір;
  • - меблевий лак;
  • - тонка пензлик;
  • - шило або тонке свердло;
  • - чорна фарба для робіт по дереву або каменю;
  • - комп'ютер з виходом в інтернет.
Інструкція
1
Оберіть основу для виготовлення рунічного оберега. Використовувати потрібно тільки натуральні матеріали. Найкраще підходить дерево. Магічні символи можна також нанести на камінь, кістка, картон, тканина з шовку, льону або бавовни.
2
Надайте талісману бажану форму: овал, коло або прямокутник з округленими кутами. Відшліфуйте природну основу, на ній не повинно бути гострих виступів і нерівностей. Дерев'яну заготовку потрібно покрити лаком або бджолиним воском.
3
Підберіть символи для нанесення на талісман. Їх значення і правильні графічні зображення знайдіть в спеціальних книгах. Ви можете віддати перевагу одну руну, визнаючи її важливість для вас, або поєднувати дві-три.
4
Напишіть руни на амулеті. Робити це потрібно в певний день тижня. Талісман «на любов» виготовте в понеділок або п'ятницю, для захисту - у вівторок, для зцілення і збереження здоров'я - в середу, для фінансового благополуччя - у четвер, для залучення удачі - в суботу. Амулети, огороджувальні сім'ю від бід, створюйте в неділю.
5
На зворотному боці талісмана накресліть монограму, що складається з ваших ініціалів. Для цього підберіть руни, що позначають перші літери імені та прізвища, пройшовши за посиланням, зазначеної нижче. Ця монограма зв'яже амулет з вашою особистістю, зробить його персональним.
6
«Зарядите» талісман, щоб активувати його силу. Існує кілька ритуалів. Найпростіший з них передбачає наділення оберега силами чотирьох стихій природи: повітря, землі, води і вогню. Послідовно проведіть наступні дії: 1. Потримайте талісман над димом, що виходить від ароматичних паличок. Він наповниться силою воздуха.2. Залиште амулет на кілька годин на яскравому сонці або пронесіть над полум'ям свічки. Руни отримають енергію огня.3. Бризніть на обидві сторони талісмана чистою водою. Її сила перейде до рунам.4. На ніч залиште амулет на сухому грунті, злегка присипавши зверху. Він вбере земну енергетику.
7
Готовий талісман носите на шиї як кулона. Підберіть довгий ланцюжок або шнурок, щоб ваш оберіг знаходився на грудях близько до серця. Кілька окремих пластинок з рунами можете зібрати на браслеті. Інший варіант носіння амулета - в кишені. Чи не прив'язуйте талісман до зв'язки ключів. Не кидайте його де попало. Пам'ятайте, що це не просто прикраса, а джерело енергії і сили.
Корисна порада
Наносити рунічні символи на камінь або метал зручно твердим загостреним предметом, наприклад, товстої голкою, ножем або шилом. На дерев'яній основі руни можна написати чорною фарбою. Якщо ви хочете носити талісман на шиї, акуратно виконайте в ньому отвір для шнурка. Використовуйте для цього дриль з дуже тонким свердлом.