Як вести себе при банкрутстві.

Банкрутство - це неможливість платити за своїми борговими зобов'язаннями і рахунками. Процедура визнання юридичної особи банкрутом здійснюється в судовому порядку на підставі Федерального закону №127-Ф3 та статті №65 Цивільного кодексу Російської Федерації.
Вам знадобиться
  • - заява до суду;
  • - повідомлення кредиторів.
Інструкція
1
Ваша поведінка при банкрутство має бути спрямоване на погашення всіх існуючих боргів. Щоб ваше підприємство визнали банкрутом, зверніться із заявою в суд. Замість вас це можуть зробити відповідальні представники, нотаріально довірені особи, кредитори, співробітники підприємства.
2
письмово повідомити всіх своїх кредиторів, податкової інспекції та інші офіційні органи, по рахунках яких ви зобов'язані, але не можете заплатити. Не приховуйте, що фінансові справи підприємства знаходяться в жалюгідному стані, чесно визнайте свою банкрутство.
3
Підготуйте всі фінансові документи для аудиторської перевірки. Суд винесе постанову про визнання юридичної особи банкрутом тільки після повної перевірки фінансової документації та розслідування причин, що призвели до банкрутства. Для цієї роботи буде призначений конкурсний керуючої, залучені слідчі органи і великі аудиторські компанії.
4
Не перешкоджайте роботу уповноважених осіб, всіляко сприяє тому, щоб вийти із ситуації з мінімальними втратами. Платити за всіма рахунками вам все одно доведеться, тому абсолютно безглуздо приховувати щось від слідчих органів.
5
Конкурсний керуючий постарається виправити ситуацію, що створилася. Якщо фінансові справи підприємства настільки погані, що подальше функціонування в нормальному режимі неможливо, буде проведена опис наявного майна та його подальша реалізація в рахунок погашення виниклих боргів по податках і зборах, а також для розрахунку з кредиторами, інвесторами, співробітниками, праця яких не був сплачений .
6
Якщо майно підприємства реалізовано, але фінансових коштів недостатньо для виплати всіх наявних боргів, буде проведена опис особистого майна адміністративного складу підприємства, причетних до банкрутства.