Як в Фотошопі додати напис.

Основним засобом для створення написів в програмі Photoshop є інструменти групи Type. Змінити вже введений текст можна за допомогою настройки параметрів в палітрі Character, застосувавши опцію Warp Text або трансформувавши контур, уздовж якого була зроблена напис .
Вам знадобиться
  • - програма Photoshop;
  • - зображення.
Інструкція
1
Відкривши в програмі Photoshop картинку, до якої потрібно додати напис , увімкніть інструмент Horizontal Type. Виберіть Vertical Type, якщо ви збираєтеся зробити вертикальну напис . Опцією Character меню Window відкрийте палітру налаштувань тексту.
2
Зі списку, що знаходиться у верхній області палітри, виберіть шрифт, яким буде зроблено напис . В поле, розташованому під списком, налаштуйте розмір шрифту. Вкажіть колір напису в поле Color. Клікніть по області фонової картинки, поверх якої повинен розташовуватися текст, і введіть напис з клавіатури.
3
Готовий текст можна трансформувати, застосувавши опцію Warp Text групи Type меню Layer. Виберіть із списку Style стиль викривлення написи і налаштуйте за допомогою регулятора Bend величину вигину тексту. В тому ж вікні, змінивши величину параметра Vertical Distortion, можна налаштувати деформацію по вертикалі. Параметр Horizontal Distortion регулює горизонтальне спотворення написи.
4
Текст в Photoshop, до якого не була застосована деформація, розташовується вздовж прямої вертикальної або горизонтальної лінії. Втім, це можна змінити, пустивши напис вздовж контура, створеного за допомогою інструментів групи Shape або Pen в режимі Paths.
5
Інструмент Rectangle призначений для малювання прямокутних контурів, скориставшись Rounded Rectangle, ви отримаєте прямокутник із закругленими кутами. За допомогою Ellipse можна створити овальний контур, Polygon дасть багатокутник, а Custom Shape - будь-яку фігуру, яку ви виберете із списку Shape в панелі під головним меню програми. Інструментами групи Pen можна намалювати довільний замкнутий або розімкнутий контур.
6
Для створення напису, що йде уздовж контуру, включите Horizontal Type і клікніть по контуру в точці, з якої починатиметься текст. Наберіть напис на клавіатурі або скопіюйте її з текстового редактора, відкритого в іншому вікні, і вставте в Photoshop.
7
При необхідності контур, уздовж якого йде текст, можна трансформувати. Увімкніть для цього інструмент Direct Selection і перемістить з його допомогою одну або декілька вузлових точок контура. При зміні контура напис , що йде уздовж нього, буде підлаштовуватися під нові обриси фігури.
8
Зберегти картинку з напис ю можна опцією Save As меню File. Вибравши формат psd, ви зможете в будь-який момент відредагувати зроблену напис . Для перегляду та завантаження в інтернет збережіть зображення з текстом в файл jpg.