Як налаштувати віддалений комп'ютер.

За допомогою операційної системи Windows XP можна працювати з комп'ютером , навіть перебуваючи на значній відстані від нього. Цей процес називається віддалений доступ. Ви просто повинні підключитися до комп'ютера по мережі, і тоді на вашому екрані з'явитися зображення з екрану віддаленого комп'ютера. Таке з'єднання відрізняється від звичайного мережевого з'єднання тим, що ви можете працювати з файлами і дисками, а також виконувати його настройку, запускати програми, завершувати їх роботу. Для цього необхідно провести настойку віддаленого комп'ютера, і того комп'ютера, до якого він матиме доступ.
Інструкція
1
Для настройки віддаленого доступу при наявності операційної системи Windows XP Вам потрібно: Додайте в групу, яка називається "Користувачі віддаленого доступу" конкретного пользователя.С допомогою головного меню Windows зайдіть в "Панель управління" .Виберіть в Панелі задач " Класичний режим відображення ".Щелкніте 2 рази на значку" Система ".Виберіть вкладку" Віддалений доступ "в який з'явився діалоге.Установіте прапорець" Дозволити віддалений доступ до цього комп'ютера ".
2
Натисніть кнопку "Вибрати віддалених користувачів". Відкриється діалог вибору користувачів для віддаленого доступу. За допомогою кнопок, які знаходяться нижче списку, можна видаляти або додавати пользователей.Еслі потрібно видалити користувача, натисніть кнопку "Видалити" .Якщо потрібно додати користувача, натисніть кнопку "Додати" .При натисканні цих кнопок з'являється діалог із списком всіх користувачів, після вибору потрібного користувача і натиснення ОК, він закроется.Проверьте, в списку віддаленого доступу повинен з'явитися новий користувач.
3
Натисніть кнопку ОК, після вибору користувачів для віддаленого доступу, щоб закрити діалог настойкі.Нажміте знову ОК, щоб закрити діалог зміни властивостей сістеми.Теперь налаштуйте з'єднання на комп'ютері, з якого буде проводитися віддалений доступ.Виберіте команду меню "Інші програма - Стандартні - Зв'язок - З'єднання віддаленого доступу ".Запустітся" майстер для створення з'єднання ", натисніть кнопку" Далі "для продовження роботи майстра. Після закінчення роботи майстра з'явитися значок з'єднання віддаленого доступу в списку мережевих з'єднань.
4
Клацніть 2 рази по цьому значку, щоб встановити соедіненіе.Пойдет процес з'єднання, після закінчення якого відкриється вікно із зображенням робочого столу віддаленого компьютера.Теперь ви можете виробляти необхідні дії точно так само, як на екрані свого компьютера.Как бачите , процес не складний, потрібно тільки уважно слідувати нашим рекомендаціям.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=9Tk-nslCTa0