Як вивести на ринок свої товари.

Виведення своїх товарів на ринок - завжди дуже трудомістка справа. Адже потрібно переконати покупця, що серед усього представленого на прилавку достатку саме ваш товар гідний бути купленим. Тим більше що більшість покупців звикає до певних продуктів і маркам-виробникам і змусити їх звернути увагу на новий товар буває дуже складно. Але якщо все ж таки вдасться вивести товар на ринок , то можна поиметь колосальний прибуток з його продажу.
Інструкція
1
Розробіть новий бренд і зробіть його відомим і впізнаваним. Замовте створення оригінального логотипу для товару - це дуже допоможе справі й забезпечить кращу запам'ятовуваність товару споживачем. Активно популяризує свій товар, найефективніші інструменти реклами й розкручування: радіо, телебачення, друкована преса, інтернет-майданчики, а також вулична реклама (білборди, банери і т.д.). З деякими групами товарів ефективно працює реклама на транспорті, в ліфтах, на пакетах і т.д. Не варто економити гроші на рекламі, адже потрібно зробити так, щоб товар «надокучив», ваш бренд був постійно на виду. Можна сказати, що розкручування вашого товару виявилася успішною, якщо ви почуєте, як випадкові люди наспівують мелодію з вашого рекламного ролика.
2
Проводьте дегустації вашого продукту. Люди в більшості своїй не люблять експериментувати і набувають те, що вже пробували або їм радили спробувати. Віддавати гроші за невідомий продукт - задоволення сумнівне, тому дайте потенційним покупцям спробувати товар безкоштовно. Тим більше що у споживача виробляється довіру до виробника, який не боїться виставити продукт на відкриту пробу, а значить, несе відповідальність за його якість.
3
Зацікавте посередників у співпраці з вами. Не тільки покупці ставляться з недовірою до нового, але й розповсюджувачі, які також відповідають за товари, з якими працюють. Поки товар ще не розкручений, доведеться віддавати його на продаж виключно під реалізацію. Пізніше, коли посередник переконається, що ваші продукти користуються попитом, можна буде поміняти цю умову. Продаючи свій товар посередникам під особисте використання, роблячи при цьому знижку, ви значно простімуліруете їх роботу, а також наростите власну клієнтську базу.
4
Познайомте продавців з новим товаром. Адже нерідкі випадки, коли покупці не знають, що вибрати, і чекають ради від продавця. Роздавайте пробники, оголошуйте премії і бонуси за кращі обсяги продажів. Давайте продавцям знижки на свою продукцію, а також організуйте групові тренінги, що сприяють збільшенню продажів.
Зверніть увагу
Виводьте на ринок тільки якісні товари, які зможуть конкурувати з уже представленими і закріпилися продуктами.
Корисна порада
Не чекайте помітних прибутків в перший час роботи (яке може затягнутися надовго). Щоб вивести новий продукт на ринок, потрібно витратити величезні гроші, безліч сил і в усьому йти на поступки, щоб довести серйозність своїх намірів. Іноді може здаватися, що все дарма і товар ніколи не набере популярність. Не впадайте у відчай, для цього буде потрібно багато часу і терпіння.
Ринок являє собою механізм, в якому взаємодіють покупці і продавці. Кожен з нас щодня вступає в економічні відносини і купує послуги або продукцію, щоб задовольнити свої потреби.

І, як правило, чим менше ціна продукту, тим більше споживачів будуть здатні його придбати, і, навпаки, при цьому виникає залежність, іменована попитом. Попитом називають кількість продукції, яку споживач готовий придбати за зазначеної вартості в даний момент часу. Така залежність ціни і кількості характерна для будь-якого типу продукції. Існує цілий ряд продукції, на які попит підвищується зі збільшенням вартості. Як правило, це продукція не пов'язана зі споживанням, а відноситься до накопичення - цінні папери, цінні папери, акції, дорогоцінні метали, антикваріат, предмети мистецтва і багато іншого. Даний тип товарів купують з метою подальшого перепродажу за високою вартістю. Тому попит на даний тип продукції підвищується зі збільшенням їх вартості. В інших випадках характерна схема підвищення попиту при зменшенні вартості на товар. З точки зору продавців у протилежному напрямку працює ринок - пряма залежність між ціною і кількістю продукції. Продукція на ринку спочатку була виготовлена. Отже, виробник в особі продавця поніс деякі витрати на його виробництво. При цьому продукція може бути виготовлена з різними витратами. Дана залежність між числом продукції, яка пропонується на ринку, та його вартістю іменується предложеніем.Ітак, пропозиція являє собою кількість продукції, яку продавець здатний запропонувати по зазначеної вартості в даний момент часу. Чим більше ціна, тим більше число товарів пропонують продавці, і наоборот.Работает ринок за принципом саморегульованого механізму. Якщо вартість пропозиції ставати більше вартості попиту, на ринку накопичуються надлишки продукції, і продавці починають знижувати ціну на товар. Якщо вартість пропозиції менше ціни, яку можуть запропонувати покупці, на ринку з'являється дефіцит товарів і продавці завищують ціну. Таким чином, постійно ринок намагається прийти до рівноваги, при якому збігаються інтереси і покупців, і продавців.