Як в Фотошопі видалити об'єкт. видалення об'єкта в photoshop.

Об'єкт , що випадково потрапив в кадр, може зіпсувати враження від гарного знімка. Втім, існує ряд способів видалити подібні предмети з фотографії за допомогою редактора Photoshop.
Вам знадобиться
  • - програма Photoshop;
  • - зображення.
Інструкція
1
Один з найбільш очевидних способів прибрати з зображення непотрібний об'єкт полягає в обрізанні картинки. Якщо вас не турбує збереження вихідного розміру знімка і предмет, який потрібно видалити, розташований близько до краю фотографії, завантажте картинку в Photoshop і увімкніть інструмент Crop.
2
Розтягніть кордону рамки інструменту так, щоб видаляється об'єкт повністю опинився в затемненій області. Якщо вам не вдасться обрізати всю частину зображення з непотрібним предметом без шкоди для фотографії, видаліть фрагмент об'єкта. Це зменшить час, який знадобиться для обробки знімка іншими інструментами графічного редактора.
3
Об'єкт , розташований на однотонному фоні без дрібних деталей, можна закрити скопійованим фрагментом картинки. Увімкніть для цього інструмент Lasso і обведіть ділянку фотографії, відповідний для повного або часткового перекриття непотрібного предмета. Замкнувши лінію виділення, скопіюйте поєднанням Ctrl + J ділянку на новий шар і пересуньте отриману латочку інструментом Move Tool так, щоб вона накрила видаляється об'єкт.
4
Обробіть краю скопійованого ділянки фону інструментом Eraser із зменшеним значенням параметра Hardness. Таким способом ви розтушуєте краю накладеного шару і отримаєте плавний перехід між ним і лежачим нижче зображенням.
5
Якщо вільного фону для маскування непотрібного об'єкта на знімку недостатньо, можна кілька разів скопіювати один і той же фрагмент. Зменшивши масштаб перегляду редагованої картинки, оцініть акуратність виконаної роботи.
6
Для видалення з однотонного фону дрібних об'єктів непогано підходить інструмент Patch. Для роботи з ним скопіюйте вихідне фото на новий шар, увімкніть опцію Source в панелі під головним меню і обведіть фрагмент фону, що перевершує видаляється об'єкт за розміром. Перейдіть на опцію Destination і пересуньте виділену латочку на об'єкт. Краю фрагмента картинки, яким ви закрили прибирається зі знімка предмет, змінять свою яскравість відповідно до яскравості пікселів зображення, що лежать під ними.
7
Якщо об'єкт не вдалося повністю прибрати зі знімка, скористайтеся інструментом Clone Stamp. Для того щоб винести корекцію на окремий шар, створіть цей шар поєднанням Ctrl + Shift + N і включіть в настройках інструменту опцію Sample all layers.
8
Вкажіть місце на знімку, яке послужить джерелом для копіювання. Для цього клікніть по потрібному ділянці фотографії, затиснувши Alt. Перемістіть покажчик курсору на видаляється об'єкт і почніть його зафарбовувати, відпустивши Alt. Якщо об'єкт відкидає тінь, видаліть зі знімка і її.
9
Для збереження очищеної від зайвих предметів фотографії застосуйте опцію Save As меню File.