Як опалити гараж. Як опалювати гараж в приватному будинку.

Якщо гараж опалюється, то волога, принесена в нього на колесах і кузові машини, буде набагато швидше випаровуватися. Це дуже важливо, так як зайва волога стає причиною виникнення корозії, що негативно позначається на довговічності автомобіля. Також в гараж е, який опалюється, немає такої проблеми, як холодний запуск двигуна, що не з'являється крижаний наліт на підлозі, навіть робити ремонтні дії набагато зручніше і приємніше в теплому приміщенні. Але перед тим, як опалювати таке специфічне приміщення, потрібно знати вимоги, яким повинна відповідати опалювальна система. Не слід забувати, що в гараж е зберігаються легковозгараемие рідини, тому при виборі способу опалення потрібно робити упор на його безпеку, а не на економічність. Також потрібно забезпечити ефективну вентиляцію. Спробуємо вибрати спосіб опалення гараж а.
Інструкція
1
Якщо гараж побудований разом з будинком або знаходиться під ним, то його можна опалювати таким же способом, як і весь будинок. В даному випадку найоптимальніший варіант - водяне опалення, яке проводиться в гараж від центрального водогрійного котла. Причому котел повинен бути достатньо мощним.Можно радіатор, який знаходиться в гараж е, виділити в окремий опалювальний контур. Це дасть можливість за допомогою термореле підтримувати в гараж е потрібну температуру.
2
Якщо гараж коштує від будинку на відстані (не більше 40-50 м), але при цьому добре утеплений мінеральною ватою або пінопластом, також можна використовувати домашнє опалення. Потрібно просто від домашнього опалювального котла прокласти труби до радіатора, що знаходиться в гараж е. Причому труби потрібно захистити теплоізоляцією (спеціальний трубчастий пінополістирол або мінеральна вата). Також знадобиться насос, щоб прокачувати воду в гараж від водогрійного котла.
3
Для опалення можна зробити отдельностоящую автоматизовану котельну, але це досить дороге задоволення. Такий спосіб опалення раціональніше використовувати для декількох гараж їй.
4
Обігріти гараж можна і за допомогою електричних конвекторів. Але при такому способі обігріву потрібно враховувати технічні вимоги: панелі обігрівальних приладів встановлюються в спеціально обладнану в стіні нішу і закриваються гратами; електрообігрівачі можна застосовувати тільки в приміщеннях, в яких перебуває технічно справна машина; не можна застосовувати електрообігрів, якщо в гараж е зберігаються ПММ. До конвекторам прокладаються дроти, поміщені в заземлені металеві труби. Роз'єми та контакти повинна бути захищені від вологи, вимикачі - герметичні.
5
Більш безпечний спосіб опалення гараж а - електричний тепла підлога. Він укладається під шар цементної стяжки, чим виключає виникнення перегріву або іскри. Така підлога можна застосовувати тільки в поєднанні з термореле, за допомогою якого виставляється потрібна температура.
6
Можна скористатися панельним або плівковим інфрачервоним обігрівачем. При застосуванні плівкових обігрівачів не потрібно враховувати технічні вимоги, а от при використанні панельних обігрівачів потрібно пам'ятати, що вони нагріваються до високої температури.Многіе опалюють гараж обігрівачами на дизельному паливі, стаціонарними електричними тепловими гарматами, всілякими мобільними печами, які працюють як на дровах, так і на відпрацьованому маслі. Застосовувати ці способи можна тільки за умови постійного контролю, оскільки у цих приладів низька ступінь пожежонебезпеки.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=1T4kleNvcsg
Cрок служби автомобіля в чималому ступені залежить від умов його утримання з будь-яку погоду, в будь-який час року. Самі умови правильного змісту авто досить нескладні. Вам достатньо стежити за тим, щоб температура в гаражі постійно була одно + 5С, а також подбати про вентиляцію, щоб у вас була можливість видаляти вихлопні гази і непотрібну вологу з гаражного приміщення.
Інструкція
1
Існує декілька найбільш поширених способів опалення гаража. Якщо ви, наприклад, хочете трохи заощадити свої кошти, скористайтеся газовим опаленням. Для того, щоб здійснити задумане, в обов'язковому порядку залучайте до цієї роботи фахівця. Не старайтесь нічого робити самі, в іншому випадку, найдешевший спосіб опалити гараж може перетворитися на смертельну небезпеку для вас і вашої родини.
2
Ви також можете скористатися найпоширенішим способом проведення тепла в гараж. А саме, опаленням електрикою. При бажанні ви можете здійснити цей вид опалення самостійно.
3
Використовуйте різні мобільні джерела тепла. Або спробуйте знайти і встановити спеціальну стаціонарну модель, так званий котел. Різноманітність приладів, які ви можете використовувати є перевагою цього способу опалення гаража, правда, не всі обігрівачі можуть бути надійними, і подбайте про заміну на час поломки одного з них. Також, за такий обігрів доведеться платити досить багато грошей.
4
У випадку, якщо виникають складнощі з проведенням газового або електричного опалення, скористайтеся обігрівом свого гаража за допомогою дров або якого-небудь іншого твердого палива, як наприклад, вугілля. Цей спосіб обійдеться вам зовсім дешево, до того ж не треба буде залучати до роботи кого-небудь ще. Ви і самостійно зможете змайструвати і пристосувати все необхідне для обігріву свого гаража.
5
В якості альтернативного способу обігріву скористайтеся опаленням за допомогою відпрацьованого машинного масла. Для очищення і переробки машинного масла використовуйте спеціальні теплоустановкі. Збирається опалення на відпрацьованому маслі досить просто. Знайдіть одну зі схем в інтернеті і скористайтеся нею.
6
Основним недоліком такого способу опалення гаража, мабуть, можна назвати те, що однакове паливо для системи опалення ви навряд чи зможете знайти на тривалі період. А паливо з різним складом негативно позначається на деталях пристроїв. Тому ваш агрегат буде недовговічним.