Як в Хром зробити вкладки. Як в хромі змінити швидкі вкладки.

Зроблені в браузері закладки вподобаних інтернет-сторінок значно полегшують доступ до відвіданим раніше сайтам. У Google Chrome робити їх досить просто. Пара кліків - і ви в будь-який момент можете повернутися на потрібний сайт.
Вам знадобиться
  • - браузер Google Chrome.
Інструкція
1
Гуляючи по інтернету і опинившись на сайті, до якого ви ще вирішите повернутися, зробіть на нього закладку. Для цього в адресному рядку браузера у верхньому кутку праворуч знайдіть піктограму у вигляді зірочки. Якщо підведете до неї курсор, ви прочитаєте, що за допомогою даної операції ви зможете змінити закладку для відкритої сторінки.
2
Натисніть на зірочку лівою кнопкою миші або натисніть сполучення гарячих клавіш Ctrl + D. Після цього під адресним рядком в правому кутку відкриється вікно, в якому у верхньому рядку буде поміщено назву сторінки. По ньому вам дуже легко зможете відкрити сайт. У нижньому рядку вам потрібно буде вибрати місце розташування закладки: панель інструментів або інші закладки.
3
В меню змісту закладок для власної зручності і спрощення навігації по сайтах ви можете створити додаткові папки. Щоб помістити закладку в окремий розділ, клікніть у вікні, по кнопці «Змінити». Потім вкажіть місце знаходження папки - панель інструментів або інші закладки. Натисніть «Нова папка», потім збережіть зміни.
4
Також в Google Chrome ви можете створити візуальні закладки на найбільш популярні сайти. Для цього скористайтеся спеціальним додатком, яке можна завантажити за адресою http://chrome.yandex.ru/visual/?specbrowser. Завдяки даній програмі, під час відкриття нової вкладки ви зможете переглянути закладки і за один клік перейти на будь-яку з них. За замовчуванням на робочому екрані браузера відкриваються одночасно вісім закладок. Але при бажанні їх кількість можна збільшити до 48.
5
На сторінці з закладками ви можете встановити в якості оформлення будь-яку тему. Для здійснення пошуку інформації, що цікавить вводите запит в спеціальну рядок.
6
Щоб швидко відкрити нову вкладку, достатньо клікнути на знак поруч з переглядається сторінкою.