Як в Word створити презентацію. Як створити презентацію в ворде.

Сьогодні вже важко уявити сучасний урок без використання інформативно-комунікативних технологій та комп'ютерних засобів навчання в якості наочності на кожному етапі заняття. Одним з таких навчальних посібників є презентація.
Вам знадобиться
  • - персональний комп'ютер;
  • - додаток Microsoft Word;
  • - додаток Microsoft PowerPoint від Microsoft Office;
  • - програма ABBYY FineReader.
Інструкція
1
Зробити презентацію нескладно. Головне перед роботою - визначити її тему, підібрати текстовий зміст (його можна набрати в окремому текстовому документі) та ілюстрації. Коли всі компоненти презентації будуть підготовлені, приступайте до її створення. Для цього вам потрібно засоби Microsoft Office - PowerPoint або Word. В останньому додатку, до речі, можна зробити непогану презентацію з анімацією, зображеннями, виносками і написами.
2
Для роботи в Word створіть «Документ Microsoft Word», відкрийте його і додайте текст. Його можна набрати по ходу створення презентації або, скопіювавши з іншого документа, вставити в проект. Помістіть текст на сторінці, використовуючи табуляцію, додавання буквиц, різноманітні шрифти, колір.
3
У міру необхідності додавайте в документ фотографії, графіки і картинки. Для цього скористайтеся функціями «Копіювати» (Ctrl + Ins), «Вставити» (Shift + Ins), «Вирізати» (Shift + Del). Додайте малюнки на сторінці, попередньо обравши в меню «Файл» пункт «Параметри сторінки» і вказавши їх орієнтацію: книжкову або альбомну. Зробіть до зображень виноски і підписи. Для цього використовуйте режими малювання і автофігури.
4
Щоб задати розмір картинки, клікніть по ній правою кнопкою миші і знайдіть опцію «Формат малюнка», де можна налаштувати розмір, колір, прозорість, положення в тексті. В меню «Формат» оформите фон, заливку і межі сторінок. Також в якості фонового зображення можете використовувати будь-яке підходяще по темі зображення. Помістіть його на задній план, встановіть відсоток прозорості і збережіть зміни.
5
Зробіть самостійно елементарні малюнки, накладаючи на картинку шар за шаром. Відмінно виглядають на сторінці та об'єкти Word Art. Додайте їх з меню «Вставка» або кнажміте на відповідну піктограму на панелі малювання.
6
Крім цього, в Word є можливість додати тексту елементарну анімацію. Виділіть необхідний фрагмент, виберіть меню «Формат» і перейдіть до пункту «Шрифт». У вікні, знайдіть кнопку «Анімація» і відзначте в списку підходящий варіант.
7
Коли ваш матеріал буде готовий, збережіть його (для цього виберіть опцію "Зберегти як") в одному з можливих форматів: XML-документі, веб-сторінці, веб-сторінці в одному файлі, веб-сторінці з фільтром або будь-якому іншому.
8
Для перетворення презентації з Word в формат PowerPoint роздрукуйте створений і збережений в doc. документ, бажано на кольоровому принтері. А потім скористайтеся програмою ABBYY FineReader, за допомогою якої відскануйте документ, розпізнати його сторінки і передайте їх в презентацію PowerPoint. Решту роботи програма виконає самостійно. Вам же потрібно буде тільки зберегти презентацію і налаштувати в ній анімацію та інші параметри.
9
Яскраві, барвисті і функціональні презентації виходять в додатку Microsoft PowerPoint. Щоб ним скористатися, запустіть програму і виберіть у меню «Файл» пункт «Створити» (Ctrl + N). Потім перейдіть до опції «Параметри сторінки» і вкажіть розмір слайдів, їх орієнтацію і спосіб розміщення тексту і заміток.
10
В панелі інструментів виберіть розділ «Створити слайд» і клацніть по ньому стільки раз, скільки сторінок необхідно для вашого проекту. Якщо кількість слайдів виявиться недостатнім, ви в будь-який момент зможете додати додаткові сторінки.
11
В меню «Конструктор слайдів» виберіть розмітку, дизайн (фон), макет. Для кожного слайда вони можуть бути індивідуальними. Щоб застосувати до слайдів відповідні зміни, вкажіть необхідні сторінки і клікніть по потрібному дизайну або шаблоном. По ходу оформлення презентації ви можете редагувати слайди і додавати в них додаткові елементи.
12
Для розміщення матеріалу клікайте по кожній частині макета сторінки і вносите дані. При редагуванні застосовуйте функції «Копіювати», «Вирізати», «Вставити» і т.д. Аналогічним способом додайте в проект зображення. Якщо буде потрібно, для оформлення сторінок виберіть розмір і колір шрифту, фон, колір заливки і т.п.
13
В меню «Показ слайдів» налаштуйте тривалість слайдів, ефекти використовуваної анімації. Коли всі зміни будуть внесені, збережіть презентацію на комп'ютер, диск або знімний носій.