Як включити панель завдань.

Панель задач в графічному інтерфейсі операційної системи Windows - це смуга, яка за замовчуванням розміщується вздовж нижньої частини робочого столу. На ній відображаються вельми важливі елементи інтерфейсу - кнопка «Пуск», значки вікон запущених додатків і «трей» з годинником і іконками, час від часу видає інформаційні повідомлення. Відключення панелі задач не передбачено в налаштуваннях ОС, але з необережності користувач може задати такі параметри її відображення, що панель доведеться розшукувати і повертати до звичного вигляду.
Інструкція
1
Якщо панелі зовсім не видно на екрані, то, можливо, включений режим, що приховує її. У такому стані панель спливає тільки при підведенні до неї покажчика миші, виклику головного меню ОС або при необхідності відобразити якесь повідомлення від працюючого програми. Найпростіше викликати її на екран натисканням кнопки Win або сполучення клавіш Ctrl + Esc. Відразу після цього клікніть по вільному від значків місця на панелі правою кнопкою миші і виберіть у контекстному меню пункт «Властивості». Приберіть позначку в чекбоксі «Автоматично приховувати панель задач» - це третя зверху настройка на відкривається за замовчуванням вкладці « Панель задач». Тут же можна змінити положення панелі - помістити її вертикально вздовж лівого або правого країв робочого столу або над ним. Для цього призначений випадає "Положення панелі задач на екрані». Потім натисніть кнопку OK, і панель перестане ховатися від вас.
2
При відключеною установці приховування панелі задач вона теж може виявитися практично невидимою, якщо її ширина змінена до мінімально можливої величини. У цьому випадку від панелі може залишитися лише вузька смужка в один піксель, на якій неможливо розрізнити будь-яких значків, кнопок або годин. Щоб повернути нормальні розміри, наведіть на цю смужку покажчик миші. Про те, що ви точно його спозиціонували дізнаєтеся зі зміни покажчика - він стане двобічної вертикальної стрілкою. У цей момент натисніть ліву кнопку миші і відтягнете кордон панелі в напрямку центру екрану на потрібну відстань від краю.
3
Щоб уникнути цих незручностей надалі, закінчивши з усуненням неправильного відображення панелі задач, зафіксуйте її положення. Зробити це можна через контекстне меню панелі - клікніть по вільному простору на ній правою кнопкою миші і поставте позначку напроти пункту «Закріпити панель задач» під сплив списку команд.