Як бути першою у всьому.

Існує певна група людей, яка в будь-якій справі націлена на найкращий результат, будь то миття посуду або розробка проекту на роботі. Бути першим у всьому можливо, якщо враховувати деякі важливі моменти.
Інструкція
1
Займайте самоосвітою безперервно. Тільки так ви зможете залишатися в курсі тенденцій, розвитку галузей науки і нововведень у вашій спеціальності. Читайте книги, підписуйтесь на блоги видних діячів, шукайте інформацію якими доступними способами.
2
Ставте чіткі цілі. Прагнути треба до чогось визначеного, і чим точніше ви будете ставити собі цілі, тим логічніше стануть ваші завдання на шляху їх досягнення. Людина повинна знати, чого він хоче, і тільки тоді він зможе отримати це.
3
Займайтеся тим ділом, яке приносить задоволення. Цікаве заняття залучає вас повністю, ви уважно стежите за подіями, краще розбираєтеся в деталях. Тому шукайте роботу до душі, саме в ній ви маєте всі шанси стати першим.
4
Не втрачайте час на марні справи. Марна трата часу - втрата дорогоцінних хвилин і годин, в які ви могли б встигнути зробити дуже багато. Щовечора будуйте плани на майбутній день, розраховуючи, коли і куди потрібно влучити, і в який час зможете зайнятися чимось додатково.
5
Прагніть до поліпшення результатів. Досягнувши мети, не зупиняйтеся на цьому. Завжди намагайтеся стати трохи краще, саме це буде служити відмінним стимулом на шляху до першості.
6
Слідкуйте за зовнішнім виглядом. Успішна людина просто не може бути неохайним. Носіть тільки чисту і вигладжену одяг, уважно підбирайте предмети гардероба так, щоб вони підходили один одному. Приділяйте увагу деталям, не забуваючи про аксесуари. З часом ви створите свій неповторний стиль.
Зверніть увагу
Прагнення завжди бути першою здатне змусити ваше тіло працювати на знос, що, безсумнівно, призведе до стресів, а, можливо, і нервових зривів. І, звичайно, варто очікувати проблем зі здоров'ям. Тому подумайте, чи потрібно вам першість такою ціною.