Як відбілити біле. Як надати сліпучий блиск білим речам.

Біла одяг виглядає ошатною та елегантною. Одна лише біда, аж надто вона мазка. Одне випадкове пляма здатне погубити її безповоротно. Тому білі речі потребують не тільки в пранні, але і в періодичному відбілюванні.
Інструкція
1
Чи не кожну білу річ можна піддавати впливу звичайних відбілювачів. Особливо це стосується виробів з штучних тканин, тому перш ніж приступати до прання білого одягу, подивіться на склад тканини.
2
Найпростіше отбеливаются вироби з натуральних тканин - льону, бавовни. Замочіть їх в звичайному мильному розчині з невеликим додаванням нашатирного спирту, приблизно 5 столових ложок на 10 літрів води. Спирт нівелює магнієві солі, які надають речам жовтуватий відтінок.
3
На особливо стійкі плями можна спробувати впливати звичайної господарської білизною або будь-яким іншим відбілювачем на основі хлорки. Але будьте обережні, Белизна сприяє обветшанием речей, тому не користуйтеся їй занадто часто.
4
Штучні ж тканини взагалі не можна піддавати впливу на них хлорки, вони від цього безповоротно жовтіють і сереют. Повернути ж білий колір їм допоможе замочування все в тому ж мильному розчині з нашатирним спиртом, але додайте в тазик ще й 2 столові ложки перекису водню. Перекис вступить в реакцію з забрудненнями, і вже буквально через півгодини ви отримаєте сліпучо білу білизну.
5
Ніколи не періть білі та кольорові речі разом, це шкодить і тим і іншим. Тим більше, що сучасна індустрія пральних порошків давно вже випускає спеціальні миючі засоби для білої білизни, до складу яких входять добавки, що сприяють відбілюванню і легкому їх підсинюванні. Ще наші бабусі знали, що синька прибирає з речей жовтий відтінок, в результаті чого ті стають ще білішими.
6
Якщо ж в машинку випадково потрапила рожева або жовта штучка і офарбила улюблену білу одежу, не зневіряйтеся. З найбільшою ймовірністю білизна ще можна врятувати. Пошукайте в продажу спеціальні серветки, вловлюють і вбираючі злиняти фарбу з занапащене одягу. Просто запустіть прання ще на один цикл разом з серветкою, речі знову засяють білизною.
Корисна порада
Якщо є можливість сушити білизну під сонцем, скористайтеся нею, сонячні промені прекрасно вибілюють речі.