Як у pdf додати текст. Як додати текст в pdf файлі.

Portable Document Format (PDF) - один із стандартів зберігання документів, що містять текст , зображення і навіть форми, які можна заповнювати. Незважаючи на те, що в самому поширеному сьогодні текст овом редакторі Microsoft Office Word є опція збереження документа в цьому форматі, редагувати pdf-файли він не може. Тому, якщо виникне необхідність внести якісь зміни в такий файл, доведеться встановлювати в комп'ютер додаткову програму.
Вам знадобиться
  • Додаток Foxit PhantomPDF.
Інструкція
1
Підберіть найбільш підходяще додаток для редагування документів у форматі pdf. Це може бути один з продуктів компанії Adobe - розробника цього формату - або який-небудь редактор стороннього виробника. Останнім часом популярність придбала лінійка додатків для роботи з pdf-документами від компанії Foxit Corporation. Вибрати і завантажити одну з її програм можна на сайті виробника - http://foxitsoftware.com/downloads.
2
Після установки програми відкрийте в ньому документ, в який потрібно додати текст . Зробити це можна подвійним клацанням по файлу документа або через стандартний діалог. Цей діалог викликається натисканням «гарячих клавіш» Ctrl + O або вибором пункту «Відкрити» в розділі «Файл» меню програми.
3
Прокрутіть документ до сторінки, в яку потрібно додати текст , і розкрийте розділ «Коментарі» в меню редактора. Це можна зробити як клацанням миші, так і послідовним натисканням клавіш Alt і С. Перейдіть в підрозділ «Розміщення текст а» (клавіша W) і виберіть пункт «Інструмент друкарська машинка» (клавіша T). Потім клікніть мишкою сторінку і починайте вводити потрібний текст . Його точне позиціонування щодо оригінального текст а на цьому етапі не потрібно.
4
Після закінчення набору підберіть зручне розташування цього додаткового фрагмента. Для цього наведіть курсор миші на рамку текст а і перемістіть його лівою кнопкою в потрібне місце.
5
За допомогою керуючих елементів у верхній частині вікна програми змініть гарнітуру шрифту доданого текст а, його розмір, колір, вирівняйте по центру, правому чи лівому краю. Крім цих стандартних для текст ових редакторів інструментів є тут і ті, що частіше використовуються для роботи з текст ом в графічних редакторах - зміна інтервалу між літерами, масштабування по вертикалі і горизонталі.
6
Збережіть відредагований документ - для цього в розділі «Файл» меню редактора призначені пункти «Зберегти» і «Зберегти як». Вони викликають стандартний діалог, що використовується у більшості редакторів, тому навряд чи викличуть якісь питання.