Як вводити ієрогліфи.

Спілкування в міжнародному форматі допомогою цифрового зв'язку вимагає часом деяких навичок. Так, буває важко вести переписку з азіатськими партнерами, які в писемності використовують ієрогліфи .
Інструкція
1
Якщо ви бажаєте бачити на екрані свого монітора ієрогліфи , а не якісь хитромудрі символи або ж просто квадрати, то зайдіть в панель управління і виберіть там опцію під назвою «Мова і регіональні стандарти ». З'явиться вкладка «Мови», на якій поставте галочку навпроти опції «Встановити підтримку мов з листом ієрогліфи ».
2
Після цього натисніть кнопку «Застосувати». Система запропонує вам вставити ліцензійний диск для установки відсутніх компонентів. Коли вся процедура буде доведена до свого логічного завершення, ієрогліфи будуть відображатися на вашому комп'ютері нормально.
3
Є ще один варіант для введення ієрогліфів. Для цього вам буде потрібно завантажити програму Chinese Global IME. Її можна знайти на сайті microsoft.com. Багато місця вона не займе, а користь принесе значну.
4
Після того як ви встановите даний редактор, необхідно знову зайти у вкладку «Мова і регіональні стандарти». У що з'явилася опції «Мови» натисніть кнопку під назвою «Детальніше». З'явиться вкладка «Параметри», на якій активуйте кнопку «Додати». В результаті вам буде запропонований список мов, з якого слід вибрати або «Китайська (КНР)» або «Китайська (Тайвань)». У першому випадку вибір грунтується на принципі написання спрощеного варіанту ієрогліфів, а в другому в розрахунок береться традиційне написання. Після того, як ви натиснете кнопку «Застосувати», в мовну панель додасться ще одна мова вводу.
5
Для того щоб ввести ієрогліфи за допомогою вищерозгляденому програми, необхідно написати слово російськими літерами так як воно звучить китайською мовою, наприклад «піньінь». Після цього комп'ютер сам підбирає найбільш підходящі за звучанням ієрогліфи . Вам буде потрібно підтвердити варіант, наданий комп'ютером. Для цього слід натиснути пробіл.
6
Іноді від вас може знадобитися ручне втручання. Зазвичай це необхідно у випадках написання самотнього або рідкого знака. Вам будуть запропоновані варіанти близьких за звучанням ієрогліфів. Встановивши на потрібний вам значок курсор, ви підтвердите свій вибір.